Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj dobra fota /Klyś twarzowo ci w brylach [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 16:50_________________________________________________Co ci sie klys nie podoba a4
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dragon Ball kozak był [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 22:12_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-190km-alu-s-line-klimatro-C22439723.html Klys widziałeś ta a4 190kucy juz bys miał
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I ja tez miałem kropeczke :>
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: Haha co wy klysiowi proponujecie A2 A4/S4 avant +Q Dzieciaki przyjdą to bedzie maił gdzie upychać klamoty [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:39_________________________________________________Haha żle poczytałem posty sry za to A2
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    S4 Zamienił bym sie Moze nastepne a4 bedzie s4
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tez nie dojade dziś
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    walka była do d*py... zresztą skończyły się czasy dobrego boksu.. teraz każdy robi więcej marketingu niż walki.... a Kliczko jakby był taki dobry jak ma marketing to za tego liścia powinien bambusowy tak przyje*** by go z desek znieśli a ten cofał się i unikał walki... widać, że się bambo przestraszył... śmieszne to było... i wygrał na punkty jak w szachy Kliczko jest opanowanym zawodnikiem wiec na tego liscia maja wyjebane ,mi sie walka podobała chociasz rwelaci co prawda nie było tak jak mowisz Panton dobrego boksu nie ma już [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:07_________________________________________________ nie ma nikt mocy impreza fajna, poszalelim, popilim i potańczylim dla mnie super oby więcej takich wypadów no oczywiście w jeszcze większym gronie Ci co nie byli niech żałują :kox: Nom to super że sie udało ja moze nastepnym razem pojde z paulina ale dopiero grubo po maju
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Coś złabo był bo nic nie chca napisac
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: A walke kto ogladał Derek Chisora, David Haye & Vitali Klitschko - All The Action 2012 HD Za tego liścia 10tysiecy babus zapłacił :> Jak impreza napiszcie jak było
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dj jutro nie wstanie alw jakoś sie ustawimy na naprawe [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 23:39_________________________________________________sai;a
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Kupie rower jak by ktoś miał
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bruno rada albo go osraj lub jedz mu naj...
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oby sie udało uda sie tylko końcówka drążka i wahacz dolny i zderzak bedziesz sam kobinował ?[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________felgi [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________jak ty miałeś ja ubezpieczoną ? ile za szkode całkowitą ? Nie rozumiem, czemu mam sam coś kombinować? Wszystkie części pokrywa ubezpieczyciel. Zderzak w ogóle nie będzie zmieniany, tylko lakierowanko bo auto nie było uderzone centralnie przodem i zderzak jest cały o dziwo Ogunie sie pytam co i jak z tym bedzie . A na szkodie całkowitej jak bys wyszedł ?Wiesz ja sie pytam bo nigdy w nic nie zajebałem jak to wygloda
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    UUUU nice . Klyś a czemu 1.8t w b5 ?
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oby sie udało uda sie tylko końcówka drążka i wahacz dolny i zderzak bedziesz sam kobinował ?[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________felgi [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________jak ty miałeś ja ubezpieczoną ? ile za szkode całkowitą ?
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podpisano-regulamin czytaj waść [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:54_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:56_________________________________________________a-ha doczytałam ,że tam selekcja Tomciu a z doświadczenia z jednego z wieczorów kawalerskich wiem że rezerwacja nijak się nie ma do selekcji także żeby jaj nie było, że kogoś nie wpuścili Ja wiem że regulamin widziałęm . :hi: [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 18:45_________________________________________________frugo nie ma lipy naprawisz autko tylko juz nie na ori
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widze że impreza sie wkoncu odbedzie zycze miłej zabawy ostre gibanko i pijcie [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 08:27_________________________________________________czemu usuneli mi podpis ?? wiecie
  18. smol odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    nie wiem ale ja mam silniczek krokowy od strony szyby czy po 99r zmieniali przepustnice w 1.8t aeb 5v ??
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Frugo masakra . :hi: ja nie wiem spadło i ludzie sie wala jak nie wim co było na drodze
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wal z tym do klysia on jest w tej dziedzinie najlepszy [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 18:53_________________________________________________ zapodane [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:30_________________________________________________ i same fury jak marzenie No Opel nie do zajechania audi jeszcze sprawdzana [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 18:55_________________________________________________3 sztuki Ramek na tablice mi zostały jak by ktoś chciał
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zakup kontrolowany na klysia można liczyć w zakupie furki na 2 zakuby go brałęm
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rameczki już sa do odebramia [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 16:55_________________________________________________I gdzie sie bawicie 18.02.2012 Panton zapomniałem zadzwonić miałem dzis sporo na glowie po te reksy
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Koksy beda latem nie zapomne klysia poszlismy na siłke klys po 1 juz nie chodził ledwo ruszał sie zakwasy klys co [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 13:09_________________________________________________A bedzie dzis ta S4 na spocie /??
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:dzis grill robiony bedzie [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:19_________________________________________________ Hohohoh to wpadne
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma sprawy wpadne jakos :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.