Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    okok a to falowanje też od tego tak jak pisałem [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:41_________________________________________________to jak ustawiamy sie gdzies i lecimy razem na spota czy tam juz sie spotykamy
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kwiatuszki to oznacza kończący się prąd w baterii co to bo nie czaje kwiatuszki
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to lepiej nie idz jutro go wcześniej odpal . No jak jest ciepły to nie zawsze ale faluja obroty do 2 tysi i spada po mału do 1ty stó plus ta lampka
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wyzwanie bedziesz miał mysle jak tyle stał
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapala sie znak wykrzykniku na czerwonym tle to moze być mało płynu hamulcowego czy jakis czujnik [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:11_________________________________________________Rkwon to tylko tyle z tymi obrotami i ta lampka
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jade na spota ustawiamy sie gdzieś razem Wszyscy ? jak odpalam rano auto to zapala sie znak wykrzykniku na czerwonym tle daje dwa czy trzy dzwieki i gaśnie za razem obroty do 2 tysi skaczą i opadaja na tysiac dwieście na ciepłym silniku to samo co to może być POMOCY
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a mi sie jebi. auto coś mianowicie jak odpalam rano auto to zapala sie znak wykszykniku na czerwonym tle daje dwa czy trzy dzwieki i gaśnie za razem obroty do 2 tysi skaczą i opadaja na tysiac dwieście na ciepłym silniku to samo co to może być [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 17:08_________________________________________________ gnojowóz git widlak Cyzli ten 2 bedyie naj lepsyz
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany jaki termostat był by naj lepszy to mojego a4 ,znalazłem na forum taka nazwe ponoc dobry co sadzicie Wahler http://allegro.pl/termostat-wahler-vw-golf-audi-a4-seat-tdi-d-passat-i2075103308.html http://allegro.pl/termostat-audi-a3-a4-a6-seat-ibiza-cordoba-wahler-i2034970608.html jeden jest za 30 zeta 2 za 60zeta i teraz pytanie co lepiej kupic jeszcze jeden za 50 zeta jeszcze pare innych bym znalazł różne ceny http://allegro.pl/termostat-wahler-vw-passat-audi-a4-a6-a8-2-5tdi-i2034471746.html
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przypucuj się ładnie, skąd, co, jak, gdzie Z miasta Łodzi się pochodzi Od kilku miesięcy pomykam Avancikiem B5 w TDI. Wcześniej pomykalem Golfikiem II GTD Od kilku lat czynnie na scenie VW Może komuś rzuciło się w oczy Mi nie a czemu a4 a nie nowsze vw :gwizdanie:
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ciezka noga [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:10_________________________________________________ Tak 1.8t + bezyna Moge sie zamienic [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:11_________________________________________________Bartek 1.6 101 ps waga auta
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pieknie pali moja na trasie 7 [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 20:58_________________________________________________ Nom troche mrozu jest nie mam zielonego pojecia co i jak z tym spotem
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: Gizmo nie boj nic czarne zamawiałem chlopie srebne bleee ha
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wiem jakie to leczenie nie ma to jak l4 i wypocic wszystko ale cuuu to od ciebie zależy [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________A jak tam moje foto
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Popieram ale Można sie karnąc i zobaczyc co tam bedzie .Rkwon do soboty czas na chorowanie miod czosnek mleko i zdrowy [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:48_________________________________________________ nick
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rameczki zamowione Czekamy tylko na paczkę pjngwjn wito505 gizmus2006 fail
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No chciało czynie ale musiało bo ze dwa dni bym jezdził i lipton by był .
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja dziś wymieniłem klocki i tarcze bo juz klocki były jak papier i zerwane kabelki od absuw dobrze mowie niw wazne wazne ze jest wymienione
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Poniedziałek
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Smolu S8 pokazywało średnie spalanie a nie rzeczywiste w danym momencie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 19:06_________________________________________________Weekent bedzie niezła mrozna noc -30
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nawet mało pali jak na takie osiagi to sporo na nocnym żyby sie zabrało [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________ Smok s8 mniej pali
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i jak dzis na spocie było wiary troche
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Znaczek edzie na tyle a wiec nie wstydze sie po prostu mnie sie tez podoa
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: ita macha .
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://allegro.pl/jedyny-gril-jom-audi-a4-b5-grill-bez-znaczka-uchwy-i2050600623.html jak wam sie widzi taki grillik ? bladi fajna co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.