Treść opublikowana przez smol
-
[B5 AEB] Skaczą obroty
Wielkie dzieki za pomoc ale okazało sie ze to przepustnica adoptowałem kluczykiem tylko a pod vag podpijal Znajomy z forum zrobił adaptacja prowesionalnie i wszystko lata
-
Spociki Łódzkie
Panton wielkie DZIĘKI ZA POMOC ,Ale rękawiczek mogłeś mi nie zabierać :>
-
Spociki Łódzkie
dzwoniłeś ze stacjonarnego 042..... nie mogłem odebrać bo byłem na spotkaniu... później 30min jak oddzwaniałem to nikt nie odbierał..... a dzwonić możesz o każdej porze i nie czaj się ...... !!! Lajt nie bede sie czajł potem jeszcze dzwoniłem z kom [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 18:18_________________________________________________nom bez wyj.... nie ma mowy
-
Spociki Łódzkie
Gdzie diabeł nie może tam... Te baby
-
Spociki Łódzkie
Drink dla twardzieli skubany
-
Spociki Łódzkie
no dzwoniłem moge teraz ??
-
[B5 AEB] Skaczą obroty
Jak możesz to powiedz mi gdzie ten czujnik bedzie [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 16:06_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
HAHA T chyba klysia- [B5 AEB] Skaczą obroty
Zrobiłem tylko coś było z ewapem i mam zaslepionego sai-a dobrze czy nie [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:31_________________________________________________chociasz sai-a zaslepiłem jak te obroty juz latały [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:32_________________________________________________Zreszta z ewapem miałem już cos nie tak jak kupowałem auto jakies 5 mc temu [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:34_________________________________________________POMOCY HE HE HE JUTRO NAGRAM FILMIK JAK TO CHODZI- [B5 AEB] Skaczą obroty
Mam problem z maja adika 1.8 t 99r aeb a wiec skacza mi obroty na zimnym silniku 900 trzyma jak sie rozgrzeje łapie 1.5t i tak se skacze od 1.1 do 1.5 .Poczym zgasze silnik skoczy do 2t i spada do 1.1 ... uszczelke pod katalizatorem ssącym wymienilem przepustnice wyczyściłem czujnik tez a wiec co to może być ??- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kurcze nadal skacza obroty wymieniłem uszczelke pod kolektorem ssacym i to samo ma ktoś jakies pomysły ??????- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi: Kosa kurcze taka miec to by tez musiała być cysterna- Spociki Łódzkie
no pierwsza była nie powiem że nie lubie sie napić ale nie moge ale jeszcze bedzie okazja nie raz [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 22:29_________________________________________________cos mi sie klawa sypie :>- Spociki Łódzkie
uuuu widze że impreza sie szykuje ale ja nie stety odpadam- Spociki Łódzkie
Ale miałem wczoraj liptona jak wracałem od dj co 5 metrów musiałem stawać i chłodzić furke plus grzała do 120 a nie grzała w sierodku zapowietszony układ wymarzłem jak chu. .Ale pompa zmieniona wody i już nic nie hałasuje- Spociki Łódzkie
Klys podaj te żeczy do rozkodowania radika- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zimno to mał powiedziane- Spociki Łódzkie
:hi: Ale zem sie wczoraj na jeba. jeszcze mnie trzyma .kurcze pompe wody mam do wymiany ale te obroty od tego moga byc- Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/audi-r8-4-2-v8-4-2-v8-bezwypadkowy-C14468626.html Powiem tak r8 kupa wielka 300 tysi wydał bym na cos bardziej kreatywnego np domek :>maly ale własny ;; . jednym słowem kupa dla zarobaaow co nie maja co robic z kasa- Spociki Łódzkie
a ja jeszczeb na realu rs6 nie widziałem, - Spociki Łódzkie