Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na smol temat w Audi A4 B5
    Wielkie dzieki za pomoc ale okazało sie ze to przepustnica adoptowałem kluczykiem tylko a pod vag podpijal Znajomy z forum zrobił adaptacja prowesionalnie i wszystko lata
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton wielkie DZIĘKI ZA POMOC ,Ale rękawiczek mogłeś mi nie zabierać :>
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzwoniłeś ze stacjonarnego 042..... nie mogłem odebrać bo byłem na spotkaniu... później 30min jak oddzwaniałem to nikt nie odbierał..... a dzwonić możesz o każdej porze i nie czaj się ...... !!! Lajt nie bede sie czajł potem jeszcze dzwoniłem z kom [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 18:18_________________________________________________nom bez wyj.... nie ma mowy
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gdzie diabeł nie może tam... Te baby
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Drink dla twardzieli skubany
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dzwoniłem moge teraz ??
  7. smol odpowiedział(a) na smol temat w Audi A4 B5
    Jak możesz to powiedz mi gdzie ten czujnik bedzie [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 16:06_________________________________________________
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    HAHA T chyba klysia
  10. smol odpowiedział(a) na smol temat w Audi A4 B5
    Zrobiłem tylko coś było z ewapem i mam zaslepionego sai-a dobrze czy nie [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:31_________________________________________________chociasz sai-a zaslepiłem jak te obroty juz latały [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:32_________________________________________________Zreszta z ewapem miałem już cos nie tak jak kupowałem auto jakies 5 mc temu [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:34_________________________________________________POMOCY HE HE HE JUTRO NAGRAM FILMIK JAK TO CHODZI
  11. smol opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam problem z maja adika 1.8 t 99r aeb a wiec skacza mi obroty na zimnym silniku 900 trzyma jak sie rozgrzeje łapie 1.5t i tak se skacze od 1.1 do 1.5 .Poczym zgasze silnik skoczy do 2t i spada do 1.1 ... uszczelke pod katalizatorem ssącym wymienilem przepustnice wyczyściłem czujnik tez a wiec co to może być ??
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurcze nadal skacza obroty wymieniłem uszczelke pod kolektorem ssacym i to samo ma ktoś jakies pomysły ??????
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jebie
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: Kosa kurcze taka miec to by tez musiała być cysterna
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no pierwsza była nie powiem że nie lubie sie napić ale nie moge ale jeszcze bedzie okazja nie raz [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 22:29_________________________________________________cos mi sie klawa sypie :>
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uuuu widze że impreza sie szykuje ale ja nie stety odpadam
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale miałem wczoraj liptona jak wracałem od dj co 5 metrów musiałem stawać i chłodzić furke plus grzała do 120 a nie grzała w sierodku zapowietszony układ wymarzłem jak chu. .Ale pompa zmieniona wody i już nic nie hałasuje
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klys podaj te żeczy do rozkodowania radika
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    daje rade
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zimno to mał powiedziane
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: Ale zem sie wczoraj na jeba. jeszcze mnie trzyma .kurcze pompe wody mam do wymiany ale te obroty od tego moga byc
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://otomoto.pl/audi-r8-4-2-v8-4-2-v8-bezwypadkowy-C14468626.html Powiem tak r8 kupa wielka 300 tysi wydał bym na cos bardziej kreatywnego np domek :>maly ale własny ;; . jednym słowem kupa dla zarobaaow co nie maja co robic z kasa
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja jeszczeb na realu rs6 nie widziałem,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.