Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] Wymiana lejka bagentu


grzegorzxl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

pojawił mi się wyciek z okolic rurki bagnetu na łączeniu tej plastikowej rurki z metalową co idzie do miski kupiłem nową rurkę tą plastikową w ASO i chcę to wymienić ale czy między tą plastikową, a metalową rurką niema żadnej uszczelki oringu itp. ?

Pytałem w Aso to mówi że jako część żadna uszczelka nie występuje. Ale wydaje się to dziwne.

I jeszcze jedno pytanko czu trudno jest to wymienić samemu czy lepiej jechać do mechanika jakiegoś?

Chcę to zrobić bo delikatnie wycieka tamtędy olej co brudzi silnik.

Proszę Was o poradę co i jak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

pojawił mi się wyciek z okolic rurki bagnetu na łączeniu tej plastikowej rurki z metalową co idzie do miski kupiłem nową rurkę tą plastikową w ASO i chcę to wymienić ale czy między tą plastikową, a metalową rurką niema żadnej uszczelki oringu itp. ?

Pytałem w Aso to mówi że jako część żadna uszczelka nie występuje. Ale wydaje się to dziwne.

I jeszcze jedno pytanko czu trudno jest to wymienić samemu czy lepiej jechać do mechanika jakiegoś?

Chcę to zrobić bo delikatnie wycieka tamtędy olej co brudzi silnik.

Proszę Was o poradę co i jak.

Pozdrawiam

poprostu wyciągnic stary lejek, wyczyść rurkę metalową z oleju i zamontuj tą nową co ją kupiłeś. Dobrze ją wciśnij i zobacz czy nie siedzi za luźno. Max 10min pracy :) Nie trzeba jechać do mechanika.

Btw ja kiedyś nie mogłem w swoim autku wyciągnąć bagnetu i też mi wyszedł razem z tym plastikowym lejkiem, wcisnąłem go od nowa i nic się nie leje, pozdro! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko sie ją wciska, lepiej jest delikatnie uderzyc gumowym młotkiem

bedziesz słyszał wyrazne klikniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...