Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6


maverick215

Rekomendowane odpowiedzi

jak kto woli,ale dla mnie wiochą podbija

Dla mnie ten jest spoko http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look_lite.htm mix s-line i DTM z B7

Co do zderzaka który podał założyciel wątku auto ta B6 wyglada jak jakiś mrówkojad bo do maski i lamp z B6 nie pasuje duzy grill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) widziałem też kiedyś na tej stronce były zestawy do modyfikacji przednich lamp , gdzie w dolnej części lampy montowali grube paski diód w jej wnętrzu , do całości lampy zderzak (...)

Mógłbyś rzucić linkiem do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolego zderzak oettingera.

miałem taki ale juz sprzedałem bo był za niski

dzieki za rozjasnienie tematu :) az tak bardzo niski byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kombi nawet by pasował , widziałem też kiedyś na tej stronce były zestawy do modyfikacji przednich lamp , gdzie w dolnej części lampy montowali grube paski diód w jej wnętrzu , do całości lampy zderzak i kombiak może nie najgorzej by to wyglądało :)

Kolego możesz podesłać linka jak to było zrobione? Ja sam kombinowałem żeby sobie tam diody wpakować nawet takie mega znalazłem pod wymiar grubaśne ale boję się rozkleić lampę bo znajomy co handluje lampami powiedział że duże ryzyko że lampa pęknie a o sklejeniu to już całkiem lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kombi nawet by pasował , widziałem też kiedyś na tej stronce były zestawy do modyfikacji przednich lamp , gdzie w dolnej części lampy montowali grube paski diód w jej wnętrzu , do całości lampy zderzak i kombiak może nie najgorzej by to wyglądało :)

Kolego możesz podesłać linka jak to było zrobione? Ja sam kombinowałem żeby sobie tam diody wpakować nawet takie mega znalazłem pod wymiar grubaśne ale boję się rozkleić lampę bo znajomy co handluje lampami powiedział że duże ryzyko że lampa pęknie a o sklejeniu to już całkiem lipa.

Tu masz: http://www.lltek.com/LZ/html/led_drl_bonus_for_audi.htm

albo pasek LED naklejany na zewnątrz albo lampki montowane w kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...