Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] A3 1.6 2002 od kubusia


rudyXT

Rekomendowane odpowiedzi

dsc00113kc.jpg

Link do całej galerii

http://imageshack.us/g/408/dsc00111xf.jpg/

Miała być a4 jest a3..

Więc dwa tygodnie temu zostałem posiadaczem a3 z roku 2002 o pojemności 1.6L bodajże 101 kucyków. Przejechane jak do tej pory 1.800 km pozwalają mi stwierdzić że jestem na tą chwilę z niej zadowolony, oczywiście są drobne szczegóły które mnie denerwują ale o tym później. Na trasie Radziejów(woj kuj-pom)-Katowice- Radziejów 725km Audi spaliło 45,5L PB95 dodam że nie jechałem zbyt wolno odkryłem także koncowy próg prędkości kończący się na 185km/h. W zawieszeniu nic nie puka, auto prowadzi się pewnie nie bierze oleju układ chłodzący bez wycieków.

A teraz rzeczy które mnie troszkę denerwują..

Licznik kilkadziesiąt minut temu wybił 149.921 km, zastanawiam się czy to rzeczywisty przebieg tego auta, wnetrzę a dokładniej tapicerka są bardzo zadbane jednakże o przyciskach klimatronika jak i włączniku świateł tego powiedzieć nie można. Dodatkowo radio -zapewne niejednokrotnie zostało wymienione głośniki tylne standarowo nie grają dodatkowo jakieś kabelki znajdujące się za radyjkiem nie są podłączone jak i ucięte na koncówkach (To ta trzecia kostka od głośników tylnych oryginalnego radia?)

Fotek dodałem sporo, czekam na ocenę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sentyment do a3 bo sam miałem, jak dla mnie silnik bez rewelacji, ani nie jedzie a ekonomia też wiele pozostawia do życzenia, ale a3 to dobra baza do modów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczysz zartowac ze 5.5??

krotka skrzynia w 1.6,przez to spalanie nie moze byc az tak male jak w TDI

Co do vmax mialem a4 1.6 dziwnie ladnie sie zbierala jak ADR.205km/h szla i odcinka ani 1km/h wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mojej 1.8T osiagnalem spalanie mniejsze od 6l/100km . Jak mialem prawie komplet pkt karnych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...