Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] ratunku na gwałt potrzebuje zarówke do xenonu


bartek213

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam bardzo duzy problem w niedziele jade ko kołobrzegu około 250km odemnie i przepalila mi sie jedna zarówka okazuje sie ze nie jest do zwykła D2S czy D2R tylko chyba D1S badz D1R te pierwsze mozna kupic nawet w dobrym sklepie motoryzacyjnym a niestety z moim jest bardzo duzy problem w serwisie jedna 750zl czy miał by moze ktos z klubowiczow z okolic gdanska mozliwosc zalatwienia takich zarowek nowych badz odsprzedania jednej uzywanej bo na przyklad jak u mnie przepalila sie tylko jedna a kupil dwie nowe gdyby nie ten wyjazd to zamowil bym sobie z allegro ale niestety dojda dopiero po swietach a lipa jechac w nocy 250km przy jednej lampie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem!

http://allegro.pl/item320949765_zarowka_xenon_xenonowa_philips_oryginal_okazja.html

Dzwon i sie umawiaj.. :)[br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 19:28 _________________________________________________Tylko ze chyba lepiej brac pare.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zakupilem dzis zarowki tylko niestety okazalo sie ze zarowka stara jak przelozylem do 2 lampy to swiecila rozebralem lampe i okazalo sie ze cala przetwornica byla zalana woda wysuszylem wyplukalem w benzynie ale niestety nie pomoglo dalej sie nie pali bede musial po swietach rozejzec sie za przetwornica :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...