Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] moja audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MOJA AUDICZKA JEST PO MALYM TUNINGU WIZUALNYM I MECHANICZNYM 1.9 TDI-130KM(291nm)PO CHIPIE

http://audiks4.fotosik.pl/albumy/402673.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99b4e171d934f7a9.html

wyposazenie:

2x elektryczne szyby

eletryczne lustra

eletryczny szyber

2x poduchy

domykanie szyb i szyberdachu z pilota i klucza

komputer pokladowy(FIS)

telefon pokladowy

klimatronik

podgrzewane stołki

podgrzewane spryski

podgrzewane zamki

audio BOSE

zawiecha 1BE

alu 16' 205-tki

zmieniona galka na podswietlana audi a4

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc56f252e4c6b48c.html

NOWE FOTKI:

NAJBLIZSZE PLANY;

przyciemnianie szyb-lusto weneckie

Opublikowano

Zakladaj xenon, skoro masz spryski.. :th:

juz sie boje, tego co tu za chwile bedzie sie dzialo

Opublikowano

Jakość fotek pozostawia wiele do zyczenia... a z tego co widać... brewki i lampy tylne :thumbdown:

Opublikowano

brewki :thumbdown: lampy tylne nie najgorsze, no i xenon na pewno wniósł by sporo ożywienia :)

Ogólnie autko :th:

Powodzenia w dalszych pracach :th:

Opublikowano

kolorek fajny, z tego co widac to wypas ale te brewki i tylne switla :thumbdown:

Opublikowano

lampy tylne kiszka :evil:i te brewki ale ogólnie spoko

Opublikowano

łanie utrzymany środek :th: no ale te lampki z tyłu troszkę mi nie odpowiadają...

Opublikowano
  • Autor

jak bede mial nowe fotki to wrzuce

Opublikowano

ale się uczepili tych lampek tylnych... mnie się tam podobają :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

TAK KUPILEM TO AUTO[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 17:43 _________________________________________________JARKO!MASZ FOTKI SWOJEJ AUDI?

Opublikowano

poczekaj, zaraz poszukam to dam linka...[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 17:46 _________________________________________________http://picasaweb.google.pl/agnieszkacm/Spoty

niestety mam tylko ze spotu,

zdjęcia nr 13,15,20,21

Opublikowano
  • Autor

ladniutka jest ksenonki :th:alu tez fajne :th:kolorek spoko :wink4:

Opublikowano

dzięki, niestety ksenonków jeszcze nie ma, ale już myślę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

musze zrobic fotki podswietlenia. galka fajnie sie prezentuje

Opublikowano

jak zrobisz to wrzucaj, pooglądamy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wybaczcie ale szalu nie ma fotka z tel. [br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 18:27 _________________________________________________JARKO!w brifie mam adnotacje ze to jest klasa s4 ale przeciez s4 wchodzily w 2.8 l v6 jestes moze w temacie?

Opublikowano

Najmłodsze S4 znalazłem z 97r. a Ty jak widzę masz 96r. :mysli:

A przede wszystkim nie widziałem diesla w tamtych rocznikach, zapewne jest ktoś na forum bardziej zorientowany niż ja. Poszukaj trochę, a jak nie znajdziesz nic na ten temat to pytaj w odpowiednim dziale. Powodzenia :th:

P.S. Dziwny trochę ten brief :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.