Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Olej w przepływomierzu..pomocy


RoBoPL

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Dziś odkrecilem przepływomierz okazalo sie ze jest w srodku mokry od oleju!! ?? i rura gumowa która wchodzi do turbiny tez.... w czym tkwi przyczyna?? pomocy[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 14:47_________________________________________________chłopaki pomóżcie mi odnośnie tego oleju w przep... za parę dni muszę zrobić ponad 1000 km i nie wiem czy po wymianie przepływki na nowa,bo ta mi sie spalila..usterka nei powróci po przez wpadający olej do przeplywki?? co moze byc przyczyna tego?? 10tkm temu bylo wymieniane turbo (regeneracja) rozdzad all filtry ... [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 21:50_________________________________________________dzis odkręciłem rurki idące od turba i od klapy zaworowej oby dwie byly mokre od oleju...wyczyściłem,wysuszyłem rurki, kupilem nawy sensor przeplywki koszt 90 euro :/

zamontowałem i wszystko okej..nawet nie dymi tak bardzo jak wczesniej...

oczywiscie po przyjezdzie do polski zostawiam go u mechanika aby sprawdził odme,,możliwe ze wymienię klapę zaworową,,aa i chciałem jeszcze odkręcić intercooler i go wyczyścić bo pewnie tez nie był myty po wymianie turboo

jescze napisze co byla za przyczyna ze ten olej dostał sie do przepływki

Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci zalezy na czasie to jedz do mechanika, a nie na forum ludzi poganiasz... forum to nie czat, tu nie siedzi kazdy non stop. Musisz czekac na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...