Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RoBoPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RoBoPL

  1. pompa 2.0 z wałkami panewki wymienione ciśnienie będzie mierzone w tym tyg a co do innych pytań to nie wiem , bo mechanik ogarniał temat, ja niestety po za granicą PL, tylko telefon mi pozostaje z mechanikiem ... wiec wiecie jak to jest! po wszystkich spr. dam znać co i jak pozdro
  2. witam ​Czujnik wymieniony i nadal to samo. Na ciepłym silniku za postoju jest ok ale gdy jedzie się na test to zapala się kontrolka ponownie. Jakieś propozycje?
  3. Witam Posiadam audi a4 b7 2.0 tdi automat 2006 r i mam problem ,mianowicie po wymianie pompy olejowej oraz pierścieni, panewek od czasu do czasu zapala się kontrolka ciśnienia oleju. (gdy wyłacze silnik i włącze kotrolka znika) silnik chodzi wzorowo. Co może być przyczyną? Proszę o pomoc
  4. Witam Mam problem z diagnozą awarii. Podczas jazdy na trasie przy stałej prędkości 160km/h obroty trzymały sie ale prędkość spadała! po czym pokazała zatrzymałem sie i auto zgasło. po odpaleniu auta na P auto gaśnie a gdy dam na N auto chodzi. Ja podejrzewam koło dwumasowe, czy to jest trafna diagnoza? Spokojnych Świat pozdrawiam Witam wiec po wymianie dwumasy auto rozpędza się szarpiąc mocno. dodam ze auto bylo zastawione bez aku 2 dni. Możliwe ze adaptacje trzeba zrobić ? czy coś poważniejszego? pozdrawiam
  5. Witam Raczej każdy z tego forum wysyła kierownice do kolegi z forum, ale nie mogę sobie przypomnieć nicku. pozdro
  6. Siema moim zdaniem powinny pasować. 70% części karoseryjnych na allegro pochodzą z anglika... Ale poczekaj jeszcze na kolejna popowiedz bo nie jestem pewny w 100% Pozdro
  7. może to ci pomoże Audi - Czyszczenie skóry, renowacja skóry - Lederzentrum
  8. siemka mam tak samo u swojej ale tylko jak jest pora zimowa, rano tez mi ciezko pali i trzesie buda... taka dziwna sprawa stala sie po czyszczeniu kolektora oraz EGR... zlozylem (niedalem nowej uszczelki kolektora) oczywiscie wymienilem świece... Moze sie myle? moze sobie wkrecam? a przyczyna stoi w czym innym
  9. podpinałeś go pod Vag-a? jakies bledy pokazuje? jak dasz rade to nagraj filmik..
  10. Polecam : Jeżeli chcesz mieć połysk to FLOWMAXX Fahrzeugpflege Produkte - Koch Chemie Lupi Lederpflege 1L a matowe : FLOWMAXX Fahrzeugpflege Produkte - Koch Chemie LEATHER STAR 1L
  11. RoBoPL odpowiedział(a) na dobis temat w Nadwozie i Wnętrze
    auto ma oryginalny lakier na masce? czy nie jesteś pewny?
  12. ja polecam z firmy koch chemie- nano 1k... pracuje właśnie na produktach z tej firmy i jak na razie klienci się nie skarżą a i sam mam nałożony ten wosk, bądź 2 produkt LPS ale zapomnialem jakiej firmy...
  13. piterdzg<--- będzie miał w tym bądź w przyszłym tyg
  14. kolego nie w tym temacie to zamieściłeś ---> Diagnostyka VAG
  15. Mit rodem z PRL nie wiem z czego ha?> jak kolega Wjot1 nie ma pojecia o polerowaniu, zalatwi sobie maszyna i zacznie strugać profesjonalistę to przepali lakier i bedzie trzeba malowac!! no chyba ze się mylę wiec oświeć mnie !?
  16. tak jak koledzy piszą, lepiej nie bierz sie za to bo później trzeba będzie jechać do lakierni malować...
  17. kolego a posiadasz maszynę polerska?
  18. może niech sie nie bierze za przygotowanie jeżeli nie umie... bo później będą klocki i będzie ze lakiernik źle pomalował
  19. hmmm ok warunki atmosferyczne maja wpływ na lakier ale polerka poradzi sobie, a jezeli nie to papier 2000 -3000 element kupiony i elementy przylegające ->odcień sie straci
  20. no ale jak by pomalował pół zderzaka to jak to będzie wyglądać pewnie z drugiej strony jakieś odpryski czy coś, lepiej pomalować cały. zależy ile mamy do dyspozycji pieniędzy .. oczywiście cały zderzak najlepiej pomalować ale to sie wiąże z większymi kosztami oraz z demontażem zderzaka..
  21. ok to jutro zobaczymy co i jak.... a jak kupisz ten sam kod farby to podejrzewam ze jeżeli nie były malowane te "nowe" drzwi to nie powinno być różnicy... może trzeba bedzie spolerować pozostałe elementy ale to zobaczy sie po dopasowaniu drzwi
  22. a możesz wrzucić fotkę tych rys?
  23. kolego najpierw weź nitro i zmyj to później możesz spolerować..jezeli to nie pomoże to wyprawkę tak jak kolega w/w ok 100 zl będzie kosztować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.