Treść opublikowana przez RoBoPL
-
zapala sie kontrolka cinienia oleju
pompa 2.0 z wałkami panewki wymienione ciśnienie będzie mierzone w tym tyg a co do innych pytań to nie wiem , bo mechanik ogarniał temat, ja niestety po za granicą PL, tylko telefon mi pozostaje z mechanikiem ... wiec wiecie jak to jest! po wszystkich spr. dam znać co i jak pozdro
-
zapala sie kontrolka cinienia oleju
witam Czujnik wymieniony i nadal to samo. Na ciepłym silniku za postoju jest ok ale gdy jedzie się na test to zapala się kontrolka ponownie. Jakieś propozycje?
-
zapala sie kontrolka cinienia oleju
Witam Posiadam audi a4 b7 2.0 tdi automat 2006 r i mam problem ,mianowicie po wymianie pompy olejowej oraz pierścieni, panewek od czasu do czasu zapala się kontrolka ciśnienia oleju. (gdy wyłacze silnik i włącze kotrolka znika) silnik chodzi wzorowo. Co może być przyczyną? Proszę o pomoc
-
multitronic/ po wymianie dwumasy szarpie
Witam Mam problem z diagnozą awarii. Podczas jazdy na trasie przy stałej prędkości 160km/h obroty trzymały sie ale prędkość spadała! po czym pokazała zatrzymałem sie i auto zgasło. po odpaleniu auta na P auto gaśnie a gdy dam na N auto chodzi. Ja podejrzewam koło dwumasowe, czy to jest trafna diagnoza? Spokojnych Świat pozdrawiam Witam wiec po wymianie dwumasy auto rozpędza się szarpiąc mocno. dodam ze auto bylo zastawione bez aku 2 dni. Możliwe ze adaptacje trzeba zrobić ? czy coś poważniejszego? pozdrawiam
-
Obszywanie kierownicy - zachodniopomorskie Szczecin lub Stargard
Witam Raczej każdy z tego forum wysyła kierownice do kolegi z forum, ale nie mogę sobie przypomnieć nicku. pozdro
-
Pytanie odnośnie spasowania drzwi
Siema moim zdaniem powinny pasować. 70% części karoseryjnych na allegro pochodzą z anglika... Ale poczekaj jeszcze na kolejna popowiedz bo nie jestem pewny w 100% Pozdro
-
Szukam kodów koloru tapicerek skórzanych w audi a4 b6 i b7
może to ci pomoże Audi - Czyszczenie skóry, renowacja skóry - Lederzentrum
-
Problem z odpalaniem po nocy 1.9
siemka mam tak samo u swojej ale tylko jak jest pora zimowa, rano tez mi ciezko pali i trzesie buda... taka dziwna sprawa stala sie po czyszczeniu kolektora oraz EGR... zlozylem (niedalem nowej uszczelki kolektora) oczywiscie wymienilem świece... Moze sie myle? moze sobie wkrecam? a przyczyna stoi w czym innym
-
Głośna praca silnika
podpinałeś go pod Vag-a? jakies bledy pokazuje? jak dasz rade to nagraj filmik..
-
Pielegnacja skory
Polecam : Jeżeli chcesz mieć połysk to FLOWMAXX Fahrzeugpflege Produkte - Koch Chemie Lupi Lederpflege 1L a matowe : FLOWMAXX Fahrzeugpflege Produkte - Koch Chemie LEATHER STAR 1L
-
Odchodzi klar
auto ma oryginalny lakier na masce? czy nie jesteś pewny?
-
Ocena logów turbiny i przepływki
- Wosk, teflon itp... jaki, gdzie?
ja polecam z firmy koch chemie- nano 1k... pracuje właśnie na produktach z tej firmy i jak na razie klienci się nie skarżą a i sam mam nałożony ten wosk, bądź 2 produkt LPS ale zapomnialem jakiej firmy...- Ocena logów turbiny i przepływki
kolego a dymi ci mocno?- Regeneracja włącznika świateł
piterdzg<--- będzie miał w tym bądź w przyszłym tyg- Ocena logów turbiny i przepływki
kolego nie w tym temacie to zamieściłeś ---> Diagnostyka VAG- Polerka lakieru - bardzo ogólnie
Mit rodem z PRL nie wiem z czego ha?> jak kolega Wjot1 nie ma pojecia o polerowaniu, zalatwi sobie maszyna i zacznie strugać profesjonalistę to przepali lakier i bedzie trzeba malowac!! no chyba ze się mylę wiec oświeć mnie !?- Polerka lakieru - bardzo ogólnie
tak jak koledzy piszą, lepiej nie bierz sie za to bo później trzeba będzie jechać do lakierni malować...- Polerka lakieru - bardzo ogólnie
kolego a posiadasz maszynę polerska?- Porysowany zderzak
może niech sie nie bierze za przygotowanie jeżeli nie umie... bo później będą klocki i będzie ze lakiernik źle pomalował- Wymiana drzwi.
hmmm ok warunki atmosferyczne maja wpływ na lakier ale polerka poradzi sobie, a jezeli nie to papier 2000 -3000 element kupiony i elementy przylegające ->odcień sie straci- Porysowany zderzak
no ale jak by pomalował pół zderzaka to jak to będzie wyglądać pewnie z drugiej strony jakieś odpryski czy coś, lepiej pomalować cały. zależy ile mamy do dyspozycji pieniędzy .. oczywiście cały zderzak najlepiej pomalować ale to sie wiąże z większymi kosztami oraz z demontażem zderzaka..- Wymiana drzwi.
ok to jutro zobaczymy co i jak.... a jak kupisz ten sam kod farby to podejrzewam ze jeżeli nie były malowane te "nowe" drzwi to nie powinno być różnicy... może trzeba bedzie spolerować pozostałe elementy ale to zobaczy sie po dopasowaniu drzwi- Wymiana drzwi.
a możesz wrzucić fotkę tych rys?- Porysowany zderzak
kolego najpierw weź nitro i zmyj to później możesz spolerować..jezeli to nie pomoże to wyprawkę tak jak kolega w/w ok 100 zl będzie kosztować - Wosk, teflon itp... jaki, gdzie?