Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Problem vag-coomander 2.5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!!!!-- mam problem z kablem-- VAG-COOMANDER 2.5 .Otórz ladnie mi zczytuje,gdy wchodzę w instruments -imobilajzer z licznika i odczytuje dane eeprom kod PIN ODOMETER PRZEBIEG .A gdy wchodze w ENGINE CONTROL UNIT -VAG-EDC15x- i klikam odczytaj Read eeprom z silnika program sie zawiesza , wchodze w menadzera zadan Windows i widze komunikat brak odpowiedzi , i niewiem czym to jest spowodowane ściagałem rużne programy wag-1,4 oraz wag-2,5 i we wszystkich jest tak samo . Programy testowalem na samym kompie bez polonczenia z samochodem , oraz z polonczeniem samochodu i mówie jak wyzej napisałem łończą się z Licznikiem a z silnikiem jóż nie. Moze miał ktos taki przypadek i może mi pomóc czekam na odpowiedz POZDRAWIAM ..ps moje auto 1.9 tdi afn 98 rok prod mój emil -- :) :)[email protected]

Opublikowano

witam!!!!-- mam problem z kablem-- VAG-COOMANDER 2.5 .Otórz ladnie mi zczytuje,gdy wchodzę w instruments -imobilajzer z licznika i odczytuje dane eeprom kod PIN ODOMETER PRZEBIEG .A gdy wchodze w ENGINE CONTROL UNIT -VAG-EDC15x- i klikam odczytaj Read eeprom z silnika program sie zawiesza , wchodze w menadzera zadan Windows i widze komunikat brak odpowiedzi , i niewiem czym to jest spowodowane ściagałem rużne programy wag-1,4 oraz wag-2,5 i we wszystkich jest tak samo . Programy testowalem na samym kompie bez polonczenia z samochodem , oraz z polonczeniem samochodu i mówie jak wyzej napisałem łończą się z Licznikiem a z silnikiem jóż nie. Moze miał ktos taki przypadek i może mi pomóc czekam na odpowiedz POZDRAWIAM ..ps moje auto 1.9 tdi afn 98 rok prod mój emil -- :) :)[email protected]

Pierwsze udałbym się do szkoły podstawowej!!!

Wracając do tematu to może kabel zrypany gdzie kupiłeś podaj link.

Opublikowano
  • Autor

strona www.e-volt.pl ale kabel lonczy sie z licznikiem a z silnikiem joz nie i problem jest czy kabel jest podlonczony do samochodu czy tez niejest to nie moge odczytac eeprom vag-edc15x bo program sie zawiesza i wywala komunikat windows ze zostaje zamkniety przepraszam za bledy

[mod]Przy pisaniu wątku odrazu sprawdza Ci pisownię podkreślając błędy, które należałoby poprawić[/mod]

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gościu ma pewnie 10 lat i pisze w imieniu taty

:kox: :kox: :kox: :kox:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym

Opublikowano

witam!!!!-- mam problem z kablem-- VAG-COOMANDER 2.5 .Otórz ladnie mi zczytuje,gdy wchodzę w instruments -imobilajzer z licznika i odczytuje dane eeprom kod PIN ODOMETER PRZEBIEG .A gdy wchodze w ENGINE CONTROL UNIT -VAG-EDC15x- i klikam odczytaj Read eeprom z silnika program sie zawiesza , wchodze w menadzera zadan Windows i widze komunikat brak odpowiedzi , i niewiem czym to jest spowodowane ściagałem rużne programy wag-1,4 oraz wag-2,5 i we wszystkich jest tak samo . Programy testowalem na samym kompie bez polonczenia z samochodem , oraz z polonczeniem samochodu i mówie jak wyzej napisałem łończą się z Licznikiem a z silnikiem jóż nie. Moze miał ktos taki przypadek i może mi pomóc czekam na odpowiedz POZDRAWIAM ..ps moje auto 1.9 tdi afn 98 rok prod mój emil -- :) :)[email protected]

za chiny ludowe tym ani zadnym innym kablem nie odczytasz eepromu ze swojego sterownika

a dlaczego ?.... a no dlatego ze Twoj sterownik to nie edc15 :decayed:

Opublikowano

Witam :)

A czy generalnie, to do tego auta nie lepiej pasuje VAG 311.2...? i calkiem normalny interfejs z Viaken za 30 zl.

Mam tak i wszystko dziala bez problemowo. Oczywiscie pod Windows XP.

Pozdrawiam :)

ps. i jeszcze cos...

Firma E-VOLT

Na wszystkie nasze produkty udzielamy 1 rok gwarancji.

Pomoc techniczna:

- telefon 531 866 455

- gg 7686525

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.