Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

;( :no:

tak o koniec EOT :)

oki :confused4:

:polew:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:18_________________________________________________

ja nie...ja się wycofuję :tongue4::wink4:

nie rób scen :wink4::decayed:

btw

jakby oni wczoraj siedzieli koło siebie to ja tego nie widzę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

curva znowu :sick3:

:)

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:21_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::polew:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:23_________________________________________________idę do pieca, jakoś chłodnawo się zrobiło :gwizdanie: chyba cos wygasło :disgust:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:25_________________________________________________zaraz wrócę :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4::)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:26_________________________________________________ja wpadnę później bo jadę zaraz do pracy :wink4:

,

:hi: do zaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Daniel to wiesz, ja już tego piwa nie chcę bo jak się wkurzysz to mi ten zbiorniczek wsadzisz ............................

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by wątek podtrzymać przejdę do rozmowy z Grześkiem, na temat Ewy :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by wątek podtrzymać przejdę do rozmowy z Grześkiem, na temat Ewy :polew: :polew: :polew:

i bedziemy mieć jednego użytkownika mniej na forum :gwizdanie: :polew:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 16:46_________________________________________________a wiesz Artur, że wiedziałem normalnie łamało mnie w kościach, że tak napiszesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:

nie wiem :gwizdanie:

nie dość ,że z Bielska to se jeszcze pozwala :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem, że nie ale tak żeby stiv nie wiedział, bo pitnie :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:02_________________________________________________dobra narazie spadam....Żona na kompie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Arturoo czy ty masz coś do Bielska??? :baseball: :baseball:

A co do Stiva to jego i tak nigdy nie ma na spotach także raczej będziesz miał ciężko go zastać no ale z drugiej strony ostatnio w ogóle nikogo nie ma na spotach w BB.

Takze ognisko jak najbardziej wskazane, chociaż taka pożoga w BB zrobiła się po ostatnim ognisku wcześn iej jeszcze ktoś pisał a teraz to wszyscy szlaban mają żonki stoją i pilnują szlabanu :baseball: czasu jest tylko na czapkę potem od razu :bicz3: i chłopaki chodzą bocznymi dróżkami :vava:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...