Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi: :hi:

Żałujcie że was nie było wczoraj na ognisku u nas :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 14:54_________________________________________________

:hi:

Jak mowa o cyckach to od razu 6 Stron przybyło

:polew: :polew: :polew: :polew:

Zapraszamy dzisiaj na ognisko frekfencja na pewno dopisze. A to że przyjezdnych będzie więcej od miejscowych to w BB jest normalka już się przyzwyczaiłem.

Siemanko :hi:

Jakby to były same cycki :gwizdanie: to byłoby fajnie ale ktoś tu próbował zejść cały czas na temat narządów płciowych płci przeciwnej. W końcu musiałem dać spokój bo ktoś ciągnął by temat dalej a już mi :sick3: było :wink4:

Ja tam nie wnikam w niczyją orientację ale mi osobiście na myśl o narządach płciowych płci przeciwnej przychodzi dużo pomysłów do głowy jak choćby :sex::sexinbed: , ale na pewno nie :sick3:

No ale jak lubisz tą samą płeć to już nie wnikam. Bawcie się chłopaki byle daleko od mnie

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Temat był o dziewczynkach a Ty wyjąłeś jakieś zdanie z kontekstu :tongue4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 16:22_________________________________________________Dzień dobry

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi:

Sama czapka, i tak bez komentarza :shocked:?

Hamer czy to Ty miałeś kiedyś dostęp do ori zawiasu do B5 za 1400zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Sama czapka, i tak bez komentarza :shocked:?

Hamer czy to Ty miałeś kiedyś dostęp do ori zawiasu do B5 za 1400zł?

Dalej mam ale okazało się że to jakaś lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te coś Ty dzisiaj chciał ??

[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:55_________________________________________________pisałeś mi na talku ale nie poczytałem tego jadąc

[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:56_________________________________________________w ogóle to nie zajarzyłem o co tam chodziło :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te coś Ty dzisiaj chciał ??

[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:55_________________________________________________pisałeś mi na talku ale nie poczytałem tego jadąc

[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:56_________________________________________________w ogóle to nie zajarzyłem o co tam chodziło :decayed::wink4:

czy wdychosz ON czy dalij PB :tongue4: o klekota ale wyczytałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie ma ani jednego ani drugiego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Sama czapka, i tak bez komentarza :shocked:?

Hamer czy to Ty miałeś kiedyś dostęp do ori zawiasu do B5 za 1400zł?

Dalej mam ale okazało się że to jakaś lipa :thumbdown:

Acha, szkoda bo za 2 miechy miałem kasę dostać i tak se wymyśliłem że kupię i niech leżą jakby były ori a tak to będę musiał jakiegoś lema poszukać ale to wtedy mi się nie śpieszy bo jest kilka osób pewnych od których można brać. W każdym razie dzięki za szczerą odp :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lem ,czy ori to to samo :wink4:

:mysli: Ja bym nie powiedział pomimo iż Lem robi na pierwszy montaż :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden czort :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 19:53_________________________________________________poza of korz różnicą na fakturze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden czort :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 19:53_________________________________________________poza of korz różnicą na fakturze :wink4:

A nie ma czasem różnicy gdzie jest wyprodukowany? :gwizdanie: i jeszcze powiedz mi dlaczego na ori można przejechać 200tk a na lemach kupionych później już nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na płaskich drogach bez dziur to i chińszczyzna za 300 pln za komplet przejedzie 300k :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden czort :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 19:53_________________________________________________poza of korz różnicą na fakturze :wink4:

A nie ma czasem różnicy gdzie jest wyprodukowany? :gwizdanie: i jeszcze powiedz mi dlaczego na ori można przejechać 200tk a na lemach kupionych później już nie :mysli:

ja przelatałem prawie 300kkm[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:11_________________________________________________

bo na płaskich drogach bez dziur to i chińszczyzna za 300 pln za komplet przejedzie 300k :):wink4:

Fanzolisz, przez te szkody górnicze w SJZ to wszystko siada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lem ,czy ori to to samo :wink4:

:mysli: Ja bym nie powiedział pomimo iż Lem robi na pierwszy montaż :gwizdanie:

RobiŁ.

To było 12 lat temu, chyba nie myślicie że to to samo co wtedy? co ma za znaczenie, czy lem czy febi np, przeciez i tak wiecej niz 50tys nie zrobicie swoimi furami ( wiekszosc z Was).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na płaskich drogach bez dziur to i chińszczyzna za 300 pln za komplet przejedzie 300k :):wink4:

Chyba jednak nie jest tak do końca. Mój jak przyjechał do Polski miał 170tk, tutaj przejeździł 60tk i dalej spokój a nowy lem jak wytrzyma 100tk to dobrze będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja mam w B5 oryginalne wszystkie dolne wahacze ze znaczkiem oooo TRW z przelotem gruuuubo powyżej 300kkm i zero luzów. Górne już wymienione. Szkoda, że teraz już takich nie można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja mam w B5 oryginalne wszystkie dolne wahacze ze znaczkiem oooo TRW z przelotem gruuuubo powyżej 300kkm i zero luzów. Górne już wymienione. Szkoda, że teraz już takich nie można kupić.

Ja zas mam tak samo ale jeden banan febi zmienialem sam i laczniki. reszta trw ori przebieg 265 tysia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawias już robiłem 2 razy

ale nie powiem bokiem czasem mi auto jedzie :disgust: ,a quattro miało się trzymać : :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...