Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

f*ck...do której pisałeś :wallbash: ile silna wola da radę :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:08_________________________________________________a bo... :embarrassed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:09_________________________________________________...ja jestem zakręcony chłopak :naughty::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

f*ck...do której pisałeś :wallbash: ile silna wola da radę :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:08_________________________________________________a bo... :embarrassed:

Ty no nie panikuj, 19 na miejscu, nim zamowisz cos czy tam se siadziesz, pogadasz nim sie wszyscy zjada to juz bedzie 21. Teraz w nd byliscie o 18 a do 21 my byli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, żeee... :mysli: na pewno do 22 będziemy jak nie dłużej :gwizdanie:

No :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:15_________________________________________________Właściwie to mamy ćwierciok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...ale do litra jeszcze daleko :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:17_________________________________________________zresztą oblookamy jak się "impresska" rozkręci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...ale do litra jeszcze daleko :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:17_________________________________________________zresztą oblookamy jak się "impresska" rozkręci :naughty:

o to chodzi :good: nic zdaje sie ze trzeba legac, niektorzy do roboty jutro musza isc :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...ale do litra jeszcze daleko :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:17_________________________________________________zresztą oblookamy jak się "impresska" rozkręci :naughty:

o to chodzi :good: nic zdaje sie ze trzeba legac, niektorzy do roboty jutro musza isc :disgust:

hasasasasss... :evil:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________a od nowego roku już będę miał 31 dni urlopu...jak to mówią..."nowy rok, to nowe życie" :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:22_________________________________________________a mam jeszcze jedno zapytanie...zrobiłem se print screena czy jakoś takoś się to zwie...gdzie tego mam szukać ?? :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mów, że to takie łatwe :embarrassed::wallbash:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________fuck...no rzeczywiście...działa :shocked:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś iść spać...czyż nie :?: :!: :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________

:polew: :polew:

:hi: :hi:

dobranoc

:decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________dobranoc :hi:

ja też się zaraz kładę, bo już dostałem opierdol od Mojej Żonki :embarrassed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde będzie trzeba na jutro zamknąć ten wątek z rana, żeby wieczorem jak wrócę z pracy nie trzeba było nadrabiać 50 stron :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Teraz lista obecności będzie wyglądać bardziej przejrzyście :wink4: Staraj się dopisywać kolejne osoby pomiędzy początkiem i końcem kodu, żeby było dalej wszytko równo :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:48_________________________________________________

Guregoru, wpadniesz :) ?

Niestety ale w czwartek robimy wigilię ze stowarzyszenia, do którego należę i niestety muszę na niej być :confused4: Ale może za tydzień z Mirkiem podjadę (jak zaś mi coś nie wyskoczy)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:49_________________________________________________Dobra spadam spać bo rano do pracy trzeba iść niestety :disgust:

Do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...