Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to Arturoo powiedzial na koniec, nawet jakby nikt sie nie zjawił to zawsze mozna siasc do cieplego, zamowic herbatke, posiedziec poczekac i najwyzej do domku, nie tak jka na parkingu pod golym niebem na mrozie :D

dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:58_________________________________________________

no Daniel...dokładnie nie będzie "ciemno i zimno" :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no co ...to mi to i nie tylko zawsze było "ciemno i zimno" :decayed:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:00_________________________________________________po prostu jestem wszędzie :kox::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

dobra ,koniec nyny .............bo przed chwilą założone i już tyle stron ,jeszcze setka pęknie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najbardziej dziś się śmieje pod nosem z tej kontroli drogowej...trzeźwość była okej, dokumenty też tylko auto upierlolone jak hhh... i tylko na to mi zwrócili uwagę :polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________"...ale auto by mógł sobie już Pan umyć..." :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ,koniec nyny .............bo przed chwilą założone i już tyle stron ,jeszcze setka pęknie :polew:

Będzie okazja nie tylko do spotowania ale i do picia ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najbardziej dziś się śmieje pod nosem z tej kontroli drogowej...trzeźwość była okej, dokumenty też tylko auto upierlolone jak hhh... i tylko na to mi zwrócili uwagę :polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________"...ale auto by mógł sobie już Pan umyć..." :polew: :polew:

sie ciesz ze alkotest nic nie wykazal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już jedna jest postawiona :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:07_________________________________________________

a najbardziej dziś się śmieje pod nosem z tej kontroli drogowej...trzeźwość była okej, dokumenty też tylko auto upierlolone jak hhh... i tylko na to mi zwrócili uwagę :polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________"...ale auto by mógł sobie już Pan umyć..." :polew: :polew:

sie ciesz ze alkotest nic nie wykazal :P

rano było już tylko 0.1 :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój organizm baaaardzzooo szybki wchłania i przetwarza na siłę roboczą alkohol :decayed:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:09_________________________________________________

musze sobie alkomat kupic :P

ale taki porządniejszy :wink4: i naprawdę warto :wink4:

bo jak go mam w domu i się takmierzę po impressskach, to zdaję sobie sprawę ile wcześniej razy jechałem na bani :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzadniejszy to jaki?

taki z radiowozu :naughty::kox:

załatw 2 :kox::naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/alkomaty-alkomat-alkosafe-dual-kalibracja-ustniki-i1992380021.html taki w zupełności wystarczy...testy "w prasie" opinie...mówią, że jest bardzo wiarygodny

bardzo dobry stosunek jakości do ceny :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:17_________________________________________________oczywiście kalibrować też trzeba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposob odbywa sie kalibracja?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:18_________________________________________________

porzadniejszy to jaki?

taki z radiowozu :naughty::kox:

załatw 2 :kox::naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tamte przekłamuja na niekorzysc kierowcy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak daleko się nie zagłębiam..jak będzie trzeba było to się poszuka na ten temat :tongue4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________

a w jaki sposob odbywa sie kalibracja?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:18_________________________________________________

porzadniejszy to jaki?

taki z radiowozu :naughty::kox:

załatw 2 :kox::naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tamte przekłamuja na niekorzysc kierowcy :P

"...ależ Panie Władzo ja od kilku dni nie miałem alkoholu w ręce"

:decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleście naspamowali...

kuuuuu spam nadrobiony :decayed:

ida spać :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:27_________________________________________________dobranoc seves :hi:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:27_________________________________________________

w rece nie ale w ustach :P

to jak on się tam dostał :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba spać by trzabyło iść :gwizdanie:

mnie wkur*ili w ing bo se prace robia do 4:#0 a ja kuriera musze zamowic :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie pomyśleć nad stroną tytułową...tzn. jakieś foto coś w tym stylu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...