Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Czy po wydłubaniu katalizatora auto przejdzie badanie techn. w PL?


rookie

Rekomendowane odpowiedzi

Z takimi przeglądami to lepiej tez mają Ci co zimą robią ;) - u mnie wypada w grudniu - właśnie wczoraj robiłem :) - zimą moje autko nie puści nawet najmniejszego bączka nie ważne jak bym pałował, ale w lato przy 30 stopniach na zewnątrz czasem mu się zdarzy leciutko przykopcić ;)

intercooler???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas pracy silnika na biegu jałowym należy szybko, lecz niegwałtownie, nacisnąć pedał przyspieszenia,

No wlasnie szybko lecz niegwaltownie. Ten kretyn bo inaczej go nie moge nazwac. Jak wsiadl do auta, a buty mial podkute zelazem. Jak walna w pedal gazu to myslalam ze silnik przeskoczy mi do bagaznika... :wallbash:

Silnik byl rozgrzany (90) ale nie z trasy, a to chyba wazne. No i fakt, bylo lato i cieplo ok. 25 stopni na zewnatrz.

Oczywiscie teraz juz wiem (byl watek na ten temat na forum) ze po pierwsze tak nie wolno w dieslu robic zewzgledu na panewki na wale korbowym.

A po drugie ze tak sie nie mierzy zadymienia. On chcial wyciagnac ode mnie kase i to mu sie udalo.

Ale tylko raz!!!, wiecej tam juz nie pojade.

W wiekszosci przypadkow to jednak nikt nie sprawdza zadymienia. Choc niewiadomo co bedzie od nowego roku bo przepisy EU coraz bardziej utrudniaja zycie w kraju.

Wczoraj tankowalam na Shellu to lepsze paliwo (zimowe) i bylo juz po 6 zl. :shocked:

6x50=300zl=850km,2x m-c= 600zlx 12mc= 7200zl + ubezp, serwis, oleje itp... to daje rocznie ok. 10.000zl.

Lekko nie ma... :radocha:

Pozdrawiam Dana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kretyn bo inaczej go nie moge nazwac. Jak wsiadl do auta, a buty mial podkute zelazem. Jak walna w pedal gazu to myslalam ze silnik przeskoczy mi do bagaznika...

U mnie tyle lepiej że sam sobie siedzisz w samochodzie pod czas przeglądu i wykonujesz polecenia diagnosty... :) oby tak dalej było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ja pozwole sobie na OT, ale juz mnie nerwy wykanczaja. Prosze moda o wybaczenie.

Za 1500zl (srednia realna netto pensja w PL) mozemy zatankowac, okolo 250 litrow diesla.

Na ten przyklad w Austrii za podobna sume (realna srednia netto) 1500 (ojro) :> litr po ok. 1.30 europejskiego $. Mozemy (my nie, Austriacy) zatankowac ok. 1150 litrow, tak tak... 1150 litrow!!!

To jest ok. 900 litrow wiecej...!!! Za jedna pensje.

Czyli my tankujac 2 razy w miesiacu po 50 litrow, mamy na 2 m-c i 14 dni.

A oni, praktycznie cala Europa (Wlochy i Grecja tez ), na 12 miesiecy jazdy...

I to jest "zwariowane lotnisko"...

Jeszcze raz sorry za OT.

Pozdrawiam Dana :)

U mnie tyle lepiej że sam sobie siedzisz w samochodzie

Stasiu, pozdrawiam... :> :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...