Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Avant] Jaką tylną wycieraczkę w avancie kupić???


kaj82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kończy mi się tylna wycieraczka w mojej A4, czy ktoś ostatnio może zmieniał, jakiej firmy, jakie oznaczenia, jakie ceny?? Z ASO mi nie proponujcie, po ostatnim zakupie nowych wycieraczek na przod za 170zł i po tym jak one mażą, to do ASO szybko nie zawitam po tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaj, a jakie Ty masz mocowanie na wycieraczki z przodu ? Na zwykłe pióra czy na te łamane ?

Jak zwykłe to komplet do Twojego to koszt jakieś 75 zł, a jeżeli chodzi o te łamane to koszt około 100 zł (VALEO).

Jeżeli chodzi o mazanie - kupujcie dobre płyny, bo te tanie albo te ze stacji benzynowych to kicz - niszczą gumę, wycieraczek, smużą na szybie i są ogólnie kiepskie.

Co do tylnej to w B6 jest taki myk, że jest dziwne mocowanie tej wycieraczki i ma jakąś taką dziwną długość te pióro dlatego ja kupiłem zwykła wycieraczkę o podobnej długości i wymieniłem tylko samą gumkę i jest dobrze.

W ASO tylna kosztuje chyba 50 zł, a za zwykła zapłaciłem kilkanaście zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam gumę tylnej wycieraczki za 10zł w sklepie z wycieraczkami( sam sprzedawca zakłada). Jak masz niedaleko siebie sklep z wycieraczkami to zapytaj się sprzedającego czy nie wymienia samej gumy ... Co prawda guma jest dobrej jakości, ale zużywa co pół roku ( przed zimą i po zimie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...