Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Automatyczne zamykanie auta


MarcinRoz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie... istnieje możliwość zakodowania modułu komfortu tak aby po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i oddaleniu się od auta, drzwi same się zamknęły? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siać propagandy, ale rok temu gdy miałem jeszcze b6 udało mi się znaleźć takowe kodowanie i to działało... sęk w tym, że owej wartości kodowania nie pamiętam... Działało to tak: wyciągałem kluczyk ze stacyjki, opuszczałem auto, drzwi wszystkie domknięte( ale nie zaryglowane centralnym) po 2-4 min ( nie pamiętam dokładnie) auto samo się zamykało. Fakt zawsze byłem w pobliżu 10-50 m od auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe?

owszem ciekawe... i powaga to jest prawda, chyba, że mi szalał pilot centralnego.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siać propagandy, ale rok temu gdy miałem jeszcze b6 udało mi się znaleźć takowe kodowanie i to działało... sęk w tym, że owej wartości kodowania nie pamiętam... Działało to tak: wyciągałem kluczyk ze stacyjki, opuszczałem auto, drzwi wszystkie domknięte( ale nie zaryglowane centralnym) po 2-4 min ( nie pamiętam dokładnie) auto samo się zamykało. Fakt zawsze byłem w pobliżu 10-50 m od auta...

Nie ma takiego bajeru :cool1:

Ew. jeżeli "dołożysz coś" od siebie ( pastylki itp. ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siać propagandy, ale rok temu gdy miałem jeszcze b6 udało mi się znaleźć takowe kodowanie i to działało... sęk w tym, że owej wartości kodowania nie pamiętam... Działało to tak: wyciągałem kluczyk ze stacyjki, opuszczałem auto, drzwi wszystkie domknięte( ale nie zaryglowane centralnym) po 2-4 min ( nie pamiętam dokładnie) auto samo się zamykało. Fakt zawsze byłem w pobliżu 10-50 m od auta...

Nie ma takiego bajeru :cool1:

Ew. jeżeli "dołożysz coś" od siebie ( pastylki itp. ) :wink4:

hehehe nie łykam żadnego gówna i pisze po raz kolejny, że tak się działo z autem :gwizdanie: Możecie mnie posądzać o co chcecie ale takie "cuda" się działy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto samo się zamknie-jak otworzysz z pilota, ale nie otworzysz drzwi-wtedy sam sie uzbroi ponownie po 45 sekundach, ale nie ma nic takiego, ze auto samo się zamyka, kiedy się oddalasz od niego :wink4: na pewno nie w B6/B7 uwierz mi- juz byśmy to wiedzieli , a taki bajer miałby co drugi na tym Forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto samo się zamknie-jak otworzysz z pilota, ale nie otworzysz drzwi-wtedy sam sie uzbroi ponownie po 45 sekundach, ale nie ma nic takiego, ze auto samo się zamyka, kiedy się oddalasz od niego :wink4: na pewno nie w B6/B7 uwierz mi- juz byśmy to wiedzieli , a taki bajer miałby co drugi na tym Forum :gwizdanie:

"auto samo się zamknie-jak otworzysz z pilota, ale nie otworzysz drzwi"??? Nie kapuje tego zdania... A tak na marginesie nie chodziło mi o to że się oddalę od auta tylko o to, że auto samo się uzbroi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz na pilocie otwórz ale nie otwierasz drzwi , po ~ 45 sekundach centralny zamek/alarm na nowo "zaryglujee" drzwi i się uzbroi ... takie coś ma każda B6/B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz na pilocie otwórz ale nie otwierasz drzwi , po ~ 45 sekundach centralny zamek/alarm na nowo "zaryglujee" drzwi i się uzbroi ... takie coś ma każda B6/B7 :wink4:

No i sprawa wyjaśniona... sam się wprowadziłem w błąd po kodowaniu na zamykanie drzwi po 10km/h sorry za OT w takim razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...