Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Automatyczne zamykanie auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie... istnieje możliwość zakodowania modułu komfortu tak aby po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i oddaleniu się od auta, drzwi same się zamknęły? :kwasny:

Opublikowano

Nie ma takiego kodowania.

Opublikowano
  • Autor

Nie chce siać propagandy, ale rok temu gdy miałem jeszcze b6 udało mi się znaleźć takowe kodowanie i to działało... sęk w tym, że owej wartości kodowania nie pamiętam... Działało to tak: wyciągałem kluczyk ze stacyjki, opuszczałem auto, drzwi wszystkie domknięte( ale nie zaryglowane centralnym) po 2-4 min ( nie pamiętam dokładnie) auto samo się zamykało. Fakt zawsze byłem w pobliżu 10-50 m od auta...

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe?

owszem ciekawe... i powaga to jest prawda, chyba, że mi szalał pilot centralnego.. :kox:

Opublikowano

Nie chce siać propagandy, ale rok temu gdy miałem jeszcze b6 udało mi się znaleźć takowe kodowanie i to działało... sęk w tym, że owej wartości kodowania nie pamiętam... Działało to tak: wyciągałem kluczyk ze stacyjki, opuszczałem auto, drzwi wszystkie domknięte( ale nie zaryglowane centralnym) po 2-4 min ( nie pamiętam dokładnie) auto samo się zamykało. Fakt zawsze byłem w pobliżu 10-50 m od auta...

Nie ma takiego bajeru :cool1:

Ew. jeżeli "dołożysz coś" od siebie ( pastylki itp. ) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie chce siać propagandy, ale rok temu gdy miałem jeszcze b6 udało mi się znaleźć takowe kodowanie i to działało... sęk w tym, że owej wartości kodowania nie pamiętam... Działało to tak: wyciągałem kluczyk ze stacyjki, opuszczałem auto, drzwi wszystkie domknięte( ale nie zaryglowane centralnym) po 2-4 min ( nie pamiętam dokładnie) auto samo się zamykało. Fakt zawsze byłem w pobliżu 10-50 m od auta...

Nie ma takiego bajeru :cool1:

Ew. jeżeli "dołożysz coś" od siebie ( pastylki itp. ) :wink4:

hehehe nie łykam żadnego gówna i pisze po raz kolejny, że tak się działo z autem :gwizdanie: Możecie mnie posądzać o co chcecie ale takie "cuda" się działy :decayed:

Opublikowano

auto samo się zamknie-jak otworzysz z pilota, ale nie otworzysz drzwi-wtedy sam sie uzbroi ponownie po 45 sekundach, ale nie ma nic takiego, ze auto samo się zamyka, kiedy się oddalasz od niego :wink4: na pewno nie w B6/B7 uwierz mi- juz byśmy to wiedzieli , a taki bajer miałby co drugi na tym Forum :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

auto samo się zamknie-jak otworzysz z pilota, ale nie otworzysz drzwi-wtedy sam sie uzbroi ponownie po 45 sekundach, ale nie ma nic takiego, ze auto samo się zamyka, kiedy się oddalasz od niego :wink4: na pewno nie w B6/B7 uwierz mi- juz byśmy to wiedzieli , a taki bajer miałby co drugi na tym Forum :gwizdanie:

"auto samo się zamknie-jak otworzysz z pilota, ale nie otworzysz drzwi"??? Nie kapuje tego zdania... A tak na marginesie nie chodziło mi o to że się oddalę od auta tylko o to, że auto samo się uzbroi...

Opublikowano

Naciskasz na pilocie otwórz ale nie otwierasz drzwi , po ~ 45 sekundach centralny zamek/alarm na nowo "zaryglujee" drzwi i się uzbroi ... takie coś ma każda B6/B7 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Naciskasz na pilocie otwórz ale nie otwierasz drzwi , po ~ 45 sekundach centralny zamek/alarm na nowo "zaryglujee" drzwi i się uzbroi ... takie coś ma każda B6/B7 :wink4:

No i sprawa wyjaśniona... sam się wprowadziłem w błąd po kodowaniu na zamykanie drzwi po 10km/h sorry za OT w takim razie
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.