Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z niegasnącym podświetleniem awaryjnego po wyjściu


talib1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki o to problem ... po wyciągnięciu kluczyka świeci mi sie podświetlenie awaryjnych świateł. Gaśnie w momencie próby urochomienia wycieraczek, kierunkowskazów lub ogrzewania tylniej szyby i w tym momencie słychać charakterystyczne tyrkanie przekaźników w skrzynce ( czyli urządzeń które nie działają bez zapłonu włączonego ) lecz po chwili z powrotem owe podświetlenie się zapala... do tego nie zawsze włącza mi się termometr temperatury zewnętrznej...

co to może być ? Dodam, że podczas jazdy wszystko działa idealnie. przerywacz awaryjnych podmieniony i dalej problem pozostał... czy to może być uszkodzona kostka przy stacyjce ? daje poprostu sygnał błędny, że kluczyk jest dalej w środku i podświetla owy przycisk ? cczy może jakiś przekaźnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej a4 masz podświetlany przycisk awaryjnych. Zamykasz auto i świeci po kilku minutach sam gaśnie.(chodzi o bezpieczeństwo a racze o gwiazdkę) No chyba że u ciebie w ogóle nie gaśnie wtedy trzeba szukać przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gasło wcale...

problem rozwiązany....

upaliło kable masowe od kilku rzeczy ... wymienione zostały... ale na wiosne i tak deske zrzuce i przepatrze wszystko do porządku.. auto nie na handel więc chce je mieć sprawne na 102 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej a4 masz podświetlany przycisk awaryjnych. Zamykasz auto i świeci po kilku minutach sam gaśnie.(chodzi o bezpieczeństwo a racze o gwiazdkę) No chyba że u ciebie w ogóle nie gaśnie wtedy trzeba szukać przyczyny.

W b6 i B7 tak ale nie w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...