Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Tylne światła USA na EU - tylko jakieś kodowanie czy wymiana


goose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie jak w temacie - mianowicie chodzi o tylne światła w A4 B8. Wiadomo ze w wersji USA migacz gaśnie jak wciskamy hamulec lub jakoś tak ...

Czy jest to tylko kwestia przekodowania ? - gdyż oglądałem tylne EU lampy i różniły się tylko pomarańczowa przesłonka na żarówce - a podłączenie przewodów było takie same

Wnioskuję ze podłączenie lamp EU będzie skutkowało takim samym zachowaniem jak lamp USA

Czy ktoś spotkał się już z takim tematem ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz zmiany instalacji ( przekladka pinow ) trzeba zmienić w ADAPTACJACH wartosci :)

Do wymiany jest takze przelacznik swiateł :) jesli nie mamy z tylu przeciwmgielnych

A temat jest taki ze trzeba parę stowek dać za samo przekodowanie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..A mam pytanie co do kodowania..jest jakiś specjalny interfejs do kodowania tych lamp z USA na UE czy VCDS to ogarnie. Pytam ponieważ kupiłem B8 ze USA i z lampami już dostaje szału..lampy wymienione na UE Moduł Mocy wymieniony na UE z tymi samymi nr a i tak nic się nie zmienia:disgust::confused4:.. Doczytałem teraz że włącznik trzeba załatwić i piny..ale zamienić czy dodać..rozumiem że i tak dokładnej instrukcji nie dostane..wiedza kosztuję..lecz chociaż mała podpowiedź bo jak na razie to mi ręce opadają:cry::confused4:. Z Góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówka..led tylko przód..:wink:

A jak zmieniałes KOMFORT w ASO to niky nie podpowiedził ze mozna zmienić lamy na EU ?

Przeciez maja tam wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja z tym samochodem nie byłem w ASO tylko sam moduł Mocy kupiłem bo pan mi powiedział że moduł lampy i do nich na adaptacje..a ja mam VCDS'a i sam sobie założyłem lampy i moduł i sądziłem iż VCDS to ogarnie z tego co wyczytałem na niektórych forach..a tu klapa..nawet nie wspomniał tan pan o włączniku świateł..napomknął tylko że sam moduł komfortu może być do kodowania by przyjął modu mocy bo komponent jest pod ochroną..ale nic nie kodowałem i wszystko działa prócz lamp (czerwonych migaczy):kwasny:..już dostaje kota z tym samochodem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również żałuję:confused4:..tylko wątpię czy w ogóle bym się odważył gdziekolwiek nim jechać..przeglądu nie mam bo nie przejdzie z tymi kierunkami..i tylko to mnie kłopocze:confused4:..rozumiem że tak mi nie pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak podpiałes lampy i co ci działa :wink:

VCDS mozna to ogarnąć , wklej to logi z KOMFORT 46 wpisz kod SECURITY ACCES 16 (22790)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mam założone UE i nic z wtyczkami nie robiłem. A co do kodowania to logi chcesz z Adaptacji czy kodowania długiego? Kurde Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem..naprawdę..:hi:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z adaptacji bo tam trzeba przekodowac kilka kanałow

Witam:wink:..te logi chcesz z jakiegoś konkretnego kanału bo mam tylko takie:

Komfort_46_Adaptacja.jpg

Lecz rozumiem że VCDS wszystkich i tak nie rozpoznał bo jak ręcznie wpisze jakiś kanał to też otrzymuję wartości ale już bez podpowiedzi co one znaczą:confused4:..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały od 181-200

Witam. Sprawdzałem te kanały i tylko kanał 194 jest dostępny oczywiście po wpisaniu Kodu Zabezpieczającego i wartość zapisana to 7. Lecz nie wiem co dalej z tym zrobić ponieważ VCDS nic mi nie podpowiada:kwasny:..

Kana_194.jpg

Przesyłam log z tego kanału, choć nie wiem czy dobrze zrobiony:wink:. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten zonk że są nieaktywne:confused4:..tylko ten jeden kanał 194 jest aktywny i ma wartość 7..:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten zonk że są nieaktywne:confused4:..tylko ten jeden kanał 194 jest aktywny i ma wartość 7..:confused4:

zrob jeszcze raz logi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten zonk że są nieaktywne:confused4:..tylko ten jeden kanał 194 jest aktywny i ma wartość 7..:confused4:

wpisz (16017) i zrob logi :wink:

Mam te logi zrobione, lecz zastanawiam się jak je wrzucić..ponieważ jest ich trochę w tym pliku tekstowym..PRTSC? (porobić zrzuty i zamieścić?):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...