Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jakie radio do b6ki concert, chorus ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Temat modernizacji dobiega końca teraz przyszedł czas na kupno radia - jakie polecacie ?? które czyta cd-ry, mp3

Nie wiem czy mają możliwość czytania z kart sd - ale raczej nie :confused4:

Myślałem jak na razie tylko o firmowych czyli concert III, chorus - chyba że macie ciekawsze propozycje łącznie z navi ale w rozsądnej cenie :naughty:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz navi, to najlepszym wyborem jest Symphony III, ma wbudowaną zmieniarkę na 6cd, odtwarza mp3 i naprawdę ładnie gra.

Jeśli z navi, to tutaj ogranicza Cię kasa. Z modelu B6 masz do dyspozycji RNS-D , z modelu B7 BNS 5.0 lub RNS-E. Karty pamięci czyta tylko RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy montażu Symphony III będziesz musiał zmienić kosz na 2din i przerobić klimatronika. Zawsze można pomyśleć o concercie II i emulatorze zmieniarki na karty SD. Generalnie w możliwościach ogranicza cię tylko kasa i fantazja. Ja osobiście jestem zwolennikiem nie oryginalnych radii zrozumie to ten kto posłucha dobrego niefabrycznego radia i porówna z fabryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przeróbkę to aktualnie jestem na etapie kupowania części pod 2 din - kosz już jedzie a clima będzie chyba docinana.

Oglądałem za symphony III ale obecnie nie ma go nikt w ofercie.

Co do nieoryginalnych to oglądałem pionki fajne ale 1000 zł musiałbym dać.

Co fajne to fajne i kasa też :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pionek za około 1000 pln to będzie już stacja multimedialna (używka) która ma o niebo większe możliwości niż symphony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha dokładnie i się teraz zastanawiam co i jak.

mam trochę czasu do namysłu i zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeglądać allegro bo czasem trafiają się fajne sztuki w dobrych pieniądzach. A co do dźwięku to nawet pionek będzie grał o niebo lepiej niż ori radio. Tylko pamiętaj przy zakupie o zaopatrzeniu się adapter i separator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alle są takie zabawki, jeżeli ktoś może polecić lub od razu wybić z głowy to zapraszam :hi:

rozważałem zakup symphony 3 ale cena jest wyższa niż tych poniżej :mysli:

http://allegro.pl/audi-b7-nawigacja-navigation-plus-a4-polskie-menu-i2023901557.html

http://allegro.pl/nawigacja-navi-audi-dx-a6-a4-radio-cd-dvd-tv-i2021218834.html

http://allegro.pl/nawigacja-audi-a6-a4-mapa-polski-gratis-i2011513039.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z drugiego linku pisze: "nie znam się na tym..." Chyba sobie jaja robi... odpuść sobie obie RNS-D, za tą cenę nie warto... poza tym na aukcjach widać tylko jednostki do A6, a nie do A4. BNS z pierwszego linku w sumie całkiem spoko, ale możesz ją wyrwać taniej. Jeśli chcesz nawigację, to skup się lepiej na rns-e i czekaj na dobrą okazję, bo na BNS dorwać polską mapę będzie albo bardzo ciężko, albo bardzo drogo (serwis ok. 600 zł) :confused4:

A co do jednostek takich, jak wcześniej wspomniany pajonier itp, to niby rzeczywiście możliwości duże i cena atrakcyjna, ale jednak to nigdy nie będzie wyglądało ładnie... zawsze będzie wyglądało, jak brzydka ... kupa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co radio audi to audi :>

jeżeli chodzi o navi to nie musi być na 100% - nie pokonuje tysięcy kilometrów miesięcznie.

ważne żeby się ładnie wkomponowało w całość i było funkcjonalne tzn. minimum cd

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 08:12_________________________________________________Panie i Panowie.

Temat navi tak mi się wydaje powoli upada :(

Znalazłem na alledrogo takie coś, ma w środku już zmieniarkę więc spoko z muzą:

http://allegro.pl/audi-symphony-3-do-a4-b7-6cd-sprawdz-i2013414981.html

i do wyboru jeszcze trochę tańszy z niby navi:

http://allegro.pl/audi-b7-nawigacja-navigation-plus-a4-polskie-menu-i2023901557.html

Który waszym zdaniem będzie najlepszy ?

Dzięki za odpowiedzi

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 12:57_________________________________________________ok,bez pomocy kupiłem :angry: radio symphony 3 - na alle prawie 600 zł (nie wiem czy drogo czy może być ale było tylko jedno a na forum cisza).

z opinii i czytania netu wyszło że super gra - więc na to radyjko się zdecydowałem.

zostały do kupienia tylko kabelki zgodnie z danymi forumowiczów i akcja wymiany niedługo się rozpocznie.

pozdrawiam i wszystkiego naj w 2012r[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 17:18_________________________________________________witam.

mam do sprzedania cały kpl składający się z kosza, radia audi chorus oraz klimatronika - wsjo 1din.

cena za całość to 280 zł.

jako że nie mam jeszcze wymaganych 100 wiadomości a chciałbym to tutaj ogłośić i zaznaczyć że nie jestem sprzedawcą części - kpl. został wymontowany i dzięki informacją kolegów z forum zamontowany nowy zestaw 2din.

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kierownice multifunkcyją czy nie? interesuje mnie temat bo chcę przejść na 2DIN, w sumie mam już nawet graty tylko radia brak. Myślałem o Concert III a najlepiej Symphony III (trudniej dorwać) ale chcę też założyć sterowanie z kierownicy i tu pojawia się problem. Chcę bowiem założyć multikiere z B6 bo po pierwsze taniej a po drugie przekładka na B7 nie daje gwarancji poprawnego funkcjonowania airbag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie, kierownica jest bez multi.

ja dorwałem symphony 3 na alle i naprawdę gra super (w moim przypadku już jest w drodze do naprawy :(- mechanizm zmieniarki w czasie transportu chyba się zablokował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie zakończyłem projekt wymiany radia na 2 din.

Kupiłem symphony 3 - gra super :>

Efekt końcowy naprawdę super.

Dziękuje wszystkim za informacje oraz porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...