Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL]Oswietlenie na nogi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gugas - ladniutka ta twoja a4 :kox: ....

co nie zmienia faktu ze to nie s4 ... i ja bym zdjal znaczki :)

ale twoje auto ... twoj wybor :)

motor masz jak nalezy wiec akurat Ty nie musisz zdejmowac znaczkow :wink4:

motor tam powinien byc 2.7 Bi 265 KM :P wtedy by wszystko bylo wg mnie jak nalezy i oznaczenia s4 by pasowaly do motoru

Opublikowano

motor tam powinien byc 2.7 Bi 265 KM :P wtedy by wszystko bylo wg mnie jak nalezy i oznaczenia s4 by pasowaly do motoru

kazdy powinien miec taki motor :wink4:

Opublikowano

gugas - ladniutka ta twoja a4 :kox: ....

co nie zmienia faktu ze to nie s4 ... i ja bym zdjal znaczki :)

ale twoje auto ... twoj wybor :)

motor masz jak nalezy wiec akurat Ty nie musisz zdejmowac znaczkow :wink4:

motor tam powinien byc 2.7 Bi 265 KM :P wtedy by wszystko bylo wg mnie jak nalezy i oznaczenia s4 by pasowaly do motoru

W tym aucie bedzie 295KM z 2.8 :decayed: Tylko piniążki odłożę :evil:

P.S. Już jestem trzeźwy, więc może skończymy OT :tongue4:

A co do fotki oświetlenia to jak będzie ciemno to pyknę fotkę, bo u mnie w dzień nawet nie widać, że jest :)

Opublikowano

Czyli powinienem zdjąć znaczki eSy, bo wiocha ?? Bo ja nie kumam :)

zdejmij bo wiocha ... :naughty:

Opublikowano

szwagier ma w escorcie takie podswietlenie, normalne białe swiatło lampki spiete sa z lampką w podsufitce zapalaja sie wtedy kiedy ona efekt jest całkiem niezły :th:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam zrobione z dwóch neoników

http://moto.allegro.pl/item384665379_tuby_ledowe_9_24_diody_niebieskie_2_x_wiecej_.html z przodu w połączeniu z niebieskimi dywanikami ala blacha ciężko sie jeździ ale na postoju fajny efekt jeszcze planuje na tył zamontować jakieś jakieś neoniki ale już własnej konstrukcji jakieś nie za duże,

tylko ze chce to wszystko pod jeden włącznik zrobić i nie mam pojęcia gdzie to podłączyć na stałe do prądu może ktoś doradzi... jak znajdę fotkę to wrzucę.

Opublikowano

ja mam zrobione z dwóch neoników

http://moto.allegro.pl/item384665379_tuby_ledowe_9_24_diody_niebieskie_2_x_wiecej_.html z przodu w połączeniu z niebieskimi dywanikami ala blacha ciężko sie jeździ ale na postoju fajny efekt jeszcze planuje na tył zamontować jakieś jakieś neoniki ale już własnej konstrukcji jakieś nie za duże,

tylko ze chce to wszystko pod jeden włącznik zrobić i nie mam pojęcia gdzie to podłączyć na stałe do prądu może ktoś doradzi... jak znajdę fotkę to wrzucę.

boze widzisz a nie grzmisz

dywaniki ala blacha ... ufff iscie sportowa a4 1.6 :kox: z mega neonami :polew:

to wszystko zalatuje mi troche:

Opublikowano

W mojej furze czegoś takiego nie zamontuje :decayed: Ale każdy ma inny gust :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.