Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] alpine cda-9885r


Rekomendowane odpowiedzi

Model warty zainteresowania, z mnostwem ustawien dzwieku , ktory jak na rok produkcji radia jest calkiem niezly, dobra jakosc wykonania chociaz mozna sie przyczepic do jakosci ramki (jak do wiekszosci ramek w aktualnie oferowanych modelach). Niestety nie ma korekcji czasowej (posiada ja dopiero model 9887) ale za to ma mozliwosc podlaczenia 3 wzmacniaczy dwukanalowych co umozliwia pozniejsza rozbudowe systemu. Jedynym konkurentem ktorego sensownie byloby porownywac jest Clarion 778 ale przed zakupem warto posluchac obydwa modele gdyz roznia sie brzmieniem. Jest duzo ladniejszych radioodtwarzaczy , ktore prezentuja sie lepiej w a4 ale czy o to chodzi przy zakupie zrodla dzwieku za 1000zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie też się na nie czaje... Przedewszystkim za wygląd (szkoda tylko, że nie całe czarne), dwa to marka (od zawsze chciałem mieć alpine i teraz może wypali w końcu), no i za resztę. Podpisuje się pod pytaniem: czy ktoś to ma zamontowane? Rozważałem jeszcze CDE 9882 (bardzo podobne, tylko klasyczny wyświetlacz), ale bardziej jestem przekonany do tego. Jak to wygląda w praktyce ten bio-lite wyświetlacz? Czytelniejszy niż zwykłe? Jak jest z tymi animacjami? Fajnie by mieć logo audi quattro na ekranie. Idzie to importować? Jakie formaty tych wygaszaczy? Ach, no i jak to w końcu jest z gwarancją alpine? Jest door to door czy nie? Na allegro znalazłem jedno nowe z D.t.D., ale kosztuje 1399,- a normalnie nowe ze zwykłą gwarancją od 799,-. Skąd te różnice w canach? Te za 799,- to jakieś fake?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi własnie dzisiaj przyszła 9885R-ka,jak zamontuje to walne jakies foto :)dzisiaj jade kupic jeszce separator i ramkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio juz siedzie,najlepsze jest to ,że naczytałem sie o kłopotach z podłączeniem ori tyłu a poszło mi bez żadnych komplikacji,wystarczy ,ze miałem opis wyjść kostki mini ISO....

jezeli natomiast chodzi o granie tyłu na ori wzmaku to juz inna bajka :thumbdown: :thumbdown:,jak wiadomo przód hula z radia ,ale nie ma porównania do dźwieku wydobywanego z tylnich głóśników(jak juz ktoś prędzej pisał ori wzmak gra lipnie i tyle)...oczywiscie dźwieku z przednich ori głosników też nie ma co porównywac do jakichś klasowych ...poza tym śmigaja tylko na radiu

jezeli chodzi o radio to na ta chwilw jeszcze go nie opanowałem... :shocked:bardzo podobi mi sie to ,ze ma BARDZO duzo ustawień i regulacji częstotliwości dźwieku :th: radio kupiłem z myśląo moich planach związanych z rozbudowa audio na dwóch piecach ,myśle ,ze śmiało spełni moje oczekiwania(wyj. na 3 wzmaki-jedeno na suba)

jezeli chodzi o komponowanie sie w audi to juz tak różówo(a raczej czerwono )nie jest ,a to dlatego ,ze można zmienić podświetlenie na czerwone ,z tym że 6 klawisz(source,band,>,<,I<,I>)originalnie jest koloru jasnoniebieskiego,po zmianie ich podświetlenia na czerwone to sie robia jakieś fioletowe :polew:,nie3 wiem jeszce jak to wygląda w nocy :blink:...no ale cóż -coś kosztem czegoś,nie wrzuciłem jeszcze fot ,jak zrobię w nocy to je wrzucę.Jeżeli chodzi o jego obsługę to jest banalna,jeden klawisz menu i resztę wybieramy pokrętłem i zatwierdzamy enterem .Wszystko.Na razie tyle,jestem cały czas w trakcie jego poznawania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sewek,czyli ramka pasowla :th:,a separator byl jednak potrzebny.

PS.pytales tego uzytkownika,co ci pisalem na PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks32 ramka była oki,na separator czekam,teaz radi lata bez niego i powiem ,ze daje rade,ale mam nadzieję,że z seperatorem będzie jeszcze lepiej

alvarao nie pytałem ,jak dostałem od Ciebie info to juz ramka była w moich rękach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o komponowanie sie w audi to juz tak różówo(a raczej czerwono )nie jest ,a to dlatego ,ze można zmienić podświetlenie na czerwone ,z tym że 6 klawisz(source,band,>,<,I<,I>)originalnie jest koloru jasnoniebieskiego,po zmianie ich podświetlenia na czerwone to sie robia jakieś fioletowe :polew:,nie3 wiem jeszce jak to wygląda w nocy

W nocy wyglada elegancko :decayed: te przyciski nabieraja fajnego czerwonego koloru :naughty:

Co do obslugi radia to zgadzam sie z tym ze jest banalna, a samo radio gra pieknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...