Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] A4 B6 2.5 TDI 180KM Quattro] Wymiana głowic? Pomocy!


DJSNAJPER

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie powiedziałem że sa złe, masz racje że najlepiej silnik przed zakupem usłyszeć , wtedy wymontowywać,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie powiedziałem że sa złe, masz racje że najlepiej silnik przed zakupem usłyszeć , wtedy wymontowywać,.

to sa "slupki" - kompletne sprawne silniki 2.5v6tdi sa troche drozsze - jest n odmian 2.5v6tdi i osprzety nie daja sie tak plug&play z automatu przekladac

poza posluchaniem ze silnik "chodzi" trzeba tez pologowac pare rzeczy ale to i tak nie da gwarancji, ze pod deklami nie zaczela sie gangrena

Trzeba dodatkowo wymienic rozrzad wiec cala operacje jest bez sensu: slupek 3 kola liczac (cena z ogloszen) - zestaw walkow +hydraulika nowe z gwarancja to niecale 3 kola... rozrzad tak czy siak trzeba wymienic wiec gdzie tu sens? (pomojam przypadki jak glowice trzeba zrzucac, tlok sie przepalil itp)

No i krasnolodki nie przekladaja silnikow ale mechanicy.... moze sie okazac ze jakas poduszka sie rozleci albo cos urwie przy oparacji - swap 2.5 na 2.5 to raczej slaby pomysl (albo swap na tanszy w eksploatacji motor albo naprawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie zadzwonili i powiedzieli, że mam do wymiany głowice ( wałki rozrządu,

popychacze, dźwigienki na głowicach ...) koszt ok 9000zł i przy okazji dobrze było

by zmienić rozrząd cena ok 3500zł :(

Przeraża mnie to i dlatego bardzo Was proszę o pomoc, rady, gdzie, u kogo mógłbym

to zrobić.

Osobą, które mi pomogą postaram się jakoś odwdzięczyć !

Stary nie bądź głupi i nie daj się wkręcić w te ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jesteś z moich okolic. Kliknij na PW to dam Ci numer do "lekarza" od mojej V-ki ;))

Dam za niego rękę uciąć no i skasuje Cię połowe mniej :P

Dowiadywałem się u niego jeśli chodzi o rozrząd do AKNa ( wyjdzie mnie plus minus 2K ).

Sam jeździ A6 z 2.5 pod machą więc zna dobrze temat :)

Jeśli jest jeszcze ktoś ze śląską to mogę podać numer bądź umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...