Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Alarm


tomambros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem i prosilbym o pomoc.

Po zamknieciu auta pilotem i wlaczeniu alarmu alarm sie wlacza co kilkanascie sekund wydaje mi sie ze dzieje sie to jak jest glosno np. jak przejedzie samochod.

Tak sie dzieje od dzis. Odlaczylem akumulator wo alarm wyje co chwilke nie wiem co robic ;(

Moje auto to A4 2003 alarm fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam :( podjade do elektryka zaraz... :(

dzieki i pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 11:05_________________________________________________Podjechalem do warsztatu i niby wszystko ok i nie wiedza co to......

Ale akumulator mam podobno bardzo slaby, nie wiem czy wymieniac czy to moze miec wplyw?

Najgorzej jak wymienie i bedzie to samo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a gdzie te czujniki szukac... ?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:12_________________________________________________Dodam ze wlasnie teraz znowu sie wlaczyl i kierunkowskazy nie migaja. Aha i jak wylaczam pilotem to nie reaguje. Tylko sam sie wylacza po jakims czasie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku jak włącza sie fabryczny alarm syrenka zawsze działa z kierunkami.

Jeśli piszeż że kierunki nie działają, to obsatawiał bym że alarmu nie wywołuje żaden czujnik (pisaleś tez ze elektryk ci sprawdzal i nic nie bylo, a wywolanie alarmu zawsze zostawia ślad w postaci błędu jaki czujnik go wywyłał).

Wydaje mi się że masz zawilgnięcty zamoczony moduł komfortu, ale przyczyn moze byc wiele

Kup sobie VAG-COM na allegro sa tanio, tak na przyszlość sam sobie będziesz bledy sprawdzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupie a czy to musi byc jakis konkretny kabel? Czy to bedzie odrazu z programem? Sorki za takie pytania ale nigdy tego nie robilem. A co w przypadku jak wykryje jakies bledy...?

Wszystko jest na FORUM wystarczy poszukac :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4810.0

http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odswieze troszkie temat :) mam podobna sytuacje co kolega. Czasami jak zamkne auto to zacznie wyc syrena ale nie migaja swiatla tylko wyje, zdarza sie to sporadycznie. Od jakiegos czasu zauwazylem ze dioda w drzwiach po zamknieciu mignie 5 razy szybko i wtedy juz normalnie powoli miga sobie, blad w module to 01331 - Door Control Module; Driver Side (J386): Single-Wire Operation

akumulatro mam nowy 2 miesieczny. prosze o jakies wskazkowki od czego zaczac sprawdzc ozdrawiam

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 04:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 00:49 ----------

Witam odswieze troche temat :) nadal bawie sie z tym problemem i pytanko czy mzoe byc to wina RNS-e? jesczze nie zakodowalem go, probowalem wejsc w kanal 46 i nie moge polaczyc sie z radiem...

---------- Post dopisany at 05:04 ---------- Poprzedni post napisany at 04:56 ----------

radyjko podlaczylem to na fisie widac wszystko ze prawidlowo pokazuje stacje tytul utworu itd navi tez smiga normalnie...ale nie moge wejsc w RNS-e zeby zakodowac go od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...