Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Alarm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem i prosilbym o pomoc.

Po zamknieciu auta pilotem i wlaczeniu alarmu alarm sie wlacza co kilkanascie sekund wydaje mi sie ze dzieje sie to jak jest glosno np. jak przejedzie samochod.

Tak sie dzieje od dzis. Odlaczylem akumulator wo alarm wyje co chwilke nie wiem co robic ;(

Moje auto to A4 2003 alarm fabryczny.

Opublikowano
  • Autor

Nie mam :( podjade do elektryka zaraz... :(

dzieki i pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 11:05_________________________________________________Podjechalem do warsztatu i niby wszystko ok i nie wiedza co to......

Ale akumulator mam podobno bardzo slaby, nie wiem czy wymieniac czy to moze miec wplyw?

Najgorzej jak wymienie i bedzie to samo ;(

Opublikowano

Ale tylko wyje? czy też miga kierunkami.

Może coś zawilgło?

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie wczoraj tylko dzwiek byl na noc odlaczylem akumulator i dzis chyba jak sie wlacza to doszly kierunkowskazy.....

A jak cos zamoczone to gdzie szukac? sprawdzac? Nie wiem czy ten akumulator kupowac?

Opublikowano

Pod wykładziną pod nogami kierowcy jest moduł komfortu to on odpowiada za alarm

Opublikowano

skoro wyje, to znaczy, że czujnik jakiś to uruchamia :wink4: tam najpierw szukaj

Opublikowano
  • Autor

Kurcze a gdzie te czujniki szukac... ?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:12_________________________________________________Dodam ze wlasnie teraz znowu sie wlaczyl i kierunkowskazy nie migaja. Aha i jak wylaczam pilotem to nie reaguje. Tylko sam sie wylacza po jakims czasie ...

Opublikowano

W przypadku jak włącza sie fabryczny alarm syrenka zawsze działa z kierunkami.

Jeśli piszeż że kierunki nie działają, to obsatawiał bym że alarmu nie wywołuje żaden czujnik (pisaleś tez ze elektryk ci sprawdzal i nic nie bylo, a wywolanie alarmu zawsze zostawia ślad w postaci błędu jaki czujnik go wywyłał).

Wydaje mi się że masz zawilgnięcty zamoczony moduł komfortu, ale przyczyn moze byc wiele

Kup sobie VAG-COM na allegro sa tanio, tak na przyszlość sam sobie będziesz bledy sprawdzal

Opublikowano
  • Autor

Dobra kupie a czy to musi byc jakis konkretny kabel? Czy to bedzie odrazu z programem? Sorki za takie pytania ale nigdy tego nie robilem. A co w przypadku jak wykryje jakies bledy...?

Opublikowano

Dobra kupie a czy to musi byc jakis konkretny kabel? Czy to bedzie odrazu z programem? Sorki za takie pytania ale nigdy tego nie robilem. A co w przypadku jak wykryje jakies bledy...?

Wszystko jest na FORUM wystarczy poszukac :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4810.0

http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=12

Opublikowano
  • Autor

Dzis wymienilem akumulator na nowy i po problemie.

pozdrawiam

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam odswieze troszkie temat :) mam podobna sytuacje co kolega. Czasami jak zamkne auto to zacznie wyc syrena ale nie migaja swiatla tylko wyje, zdarza sie to sporadycznie. Od jakiegos czasu zauwazylem ze dioda w drzwiach po zamknieciu mignie 5 razy szybko i wtedy juz normalnie powoli miga sobie, blad w module to 01331 - Door Control Module; Driver Side (J386): Single-Wire Operation

akumulatro mam nowy 2 miesieczny. prosze o jakies wskazkowki od czego zaczac sprawdzc ozdrawiam

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 04:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 00:49 ----------

Witam odswieze troche temat :) nadal bawie sie z tym problemem i pytanko czy mzoe byc to wina RNS-e? jesczze nie zakodowalem go, probowalem wejsc w kanal 46 i nie moge polaczyc sie z radiem...

---------- Post dopisany at 05:04 ---------- Poprzedni post napisany at 04:56 ----------

radyjko podlaczylem to na fisie widac wszystko ze prawidlowo pokazuje stacje tytul utworu itd navi tez smiga normalnie...ale nie moge wejsc w RNS-e zeby zakodowac go od nowa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.