Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jak wyjąć tylną lampę?


mariokak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam A4 avan 2004r i chcę zamontować czujniki cofania, nie żebym miał problemy z cofaniem :) ale obawiam się że moja kobieta kiedyś nie wyczuje odległości :-) zakupiłem sobie zwykłe czujniki zasilane od zarówki cofania, ale mam problem z wyjeciem lampy, odkręciłem srubę, lampa jest luźna ale nie wychodzi, nie chce nic uszkodzić wiec może ktoś wie jak to zrobić?

A poza tym zastanawiam się czy komputer nie wykaże błędu z powodu jakiegoś obcego urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze robiłeś - odkręcasz tą śrube wewnątrz ( nie wyjdzie - jest zabezpieczona ) a jak już jest luźna szarpiesz brzeg lampy na zewnątrz i lampa wyjdzie bez problemu

tu masz bardziej szczegółowo http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8185.0.html;

lampaavantb6rearnq9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykreceniu sruby nalezy lampe lekko odchylic i odciagnac prostopadle do osi auta, gdyz trzyma sie jeszcza na 2 "bolcach" zakonczonych kulistym lbem. Ta kulista czesc jest zamocowana w plastikowych gniazdach i trzeba uzyc troche sily. Mam nadzieje ze dobrze to wytłumaczyłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uwazaj zeby sruba nie wypadla z otworu, bo potem bedziesz musial rozbierac polowe samochodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolałem zapytać, bo nie może to być bardzo skomplikowane, a swoją drogą jak wymieniałem żarówkę w przodzie (lewa strona) trochę się musiałem napocić, łącznie z odkręceniem paru elementów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uwazaj zeby sruba nie wypadla z otworu, bo potem bedziesz musial rozbierac polowe samochodu :naughty:

oj bez przesady - wpadął mi tam oczywiście końcówka śrubkręta - ściąga się tylko listwę progową i wyciąga - 7 min roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wsadziłem taką rynienke z grubego papieru w gniazdo, żeby w razie co śruba zostala w niej. Dodam że trzeba uważać żeby tych 2 plastikowych trzpieni nie połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...