Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Alcantara zabrudzona jajkiem -czym wyprać ?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czym i jak usunac pozostalosci po rozbitych kurzych jajkach na fotelu w samochodzie.

Auto to mercedes ML 2006 z alcantara.Wszystko zaschniete i nieruszane kilka miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środkiem karhera potraktuj fotel i powinno puścić potem wyciąg odkurzaczem.

największą głupote mu potpowiedziałeś jaka istnieje tak nie wolno robic z alkantara poniewaz pozniej sie mechaci i jest taka twarde nieprzyjemna.

kolego najlepiej poszukaj jakiś środków do czyszczenia alkantary zebyś sobie jej nie zje... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak i czym czyscic skóre ale z alcantara nigdy sie nie bawilem...chyba zostanie tak jak piszesz najpierw poszukac czegos do czyszczenia choc to i tak bedzie za malo na taki balagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.all4auto.pl/skora-c21.html możesz też zadzwonić do Wojtka i podpytać czym to ruszyć, na 100% jakaś szczoteczka będzie potrzebna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mozesz spróbować środkiem o nazwie "netra". to jest koncentrat który rozrabiasz z wodą. do czyszczenia uzyj białej firanki nasonczonej w tym specyfiku.wcieraj w miejsce zabrudzenia. z normalną tapicerką działa w 100%. nie wiem jak bedzie to działac na alcantre. więc mozesz spróbowac w jakims miejscu kórego nie widac i sprawdzic jak sie to zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mozesz spróbować środkiem o nazwie "netra". to jest koncentrat który rozrabiasz z wodą. do czyszczenia uzyj białej firanki nasonczonej w tym specyfiku.wcieraj w miejsce zabrudzenia. z normalną tapicerką działa w 100%. nie wiem jak bedzie to działac na alcantre. więc mozesz spróbowac w jakims miejscu kórego nie widac i sprawdzic jak sie to zachowuje.

gdzie to kupic ? na alledrogo nie ma a na wyszukiwarce w necie tez nie bardzo ta nazwa wystepuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonax też polecam bardzo dobra firma kuzyn na komisie używa różnych pierdół z sonax :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem to w EKONAFCIE. mozesz również zapytać sie w miejscu gdzie sprzedają karchery!!! na allegro nie znajdziesz!! 5L koncentratu kosztuje jakies 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj ludzi od skór jak to czyścić bo alcantara to materiał tekstylny a nie skóra.

Coś wiem na ten temat bo miałem podobny problem ostatnio...

Naprawdę dobra rada.

gdzie ta dobra rada :gwizdanie:

nie pytalem ludzi od skor bo juz poradzilem sobie z problemem tzn szare mydlo + spirytus rozcienczony i 4 godziny prania/suszenia na przemian

Efekt bardzo dobry.Po kilkumiesiecznym jajku nie ma sladu.

Dziekuje za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...