Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDV] Kierownica multifunkcyjna - przyciski


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 4 ramienna kierownice multifunkcyjna z przyciskami do zmiany biegow asb.Przyciski do zmiany biegow sa podswietlone ale przyciski do sterowania radiem i telefonem w ogole nie sa podswietlone-to normalne czy cos jest nie tak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny byc podświetlane !!

:blink: ciesze sie ze powinny byc ale nie ciesze sie ze nie sa ;( doradz mi od czego zaczac,za co zabrac sie na poczatek? nie swieci ani lewa ani prawa strona czyli 6 przyciskow.Przypomne ze te od zmiany biegow na kierownicy sa podswietlone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a teraz te przyciski działaja ?? mormalnie ??

i tylko nie świecą czy nie świecą i nie działaja ??

bo jak tylko nie świecą to trzeba by zobaczyć czy sie diody nie poprzepalały

albo moze cos gdzieś nie styka

albo jakis bezpiecznik sie przepalil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciski dzialaja,Watpie zeby tam byly diody bo raczej by to swiecilo dalej,Myslisz ze audimialoby bezpiecznik do podswietlenia tylko tych przyciskow?Troche to dziwne.Czy nikt nie mial podobnego problemu co ja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam podobny tylko na

ze mi przyciski swieca ale nie działaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam podobny tylko na

ze mi przyciski swieca ale nie działaja :)

no nic wezme sie za to i moze cos zdzialam [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 20:28 _________________________________________________Podswietlenie przyciskow dziala :gwizdanie: :cool: bylo z tym nie malo pracy ale sie oplacalo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam podobny tylko na

ze mi przyciski swieca ale nie działaja :)

no nic wezme sie za to i moze cos zdzialam [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 20:28 _________________________________________________Podswietlenie przyciskow dziala :gwizdanie: :cool: bylo z tym nie malo pracy ale sie oplacalo :naughty:

to chociaż napisz co się stało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie porobilem fotek :wallbash:

pomiedzy moja kierownica a poduszka sa 3 wtyczki ktore trzeba rozlaczyc aby mozna bylo wziasc poduszke do domu :tongue4: 2 wtyczki od poduszki i 1 biala podluzna ktora ma 28 cienkich niebieskich i czerwonych przewodow-to ona odpowiada za sterowanie radiem z kierownicy telefonem itp i za podswietlenie :evil:

Jeszcze kiedy wszystko bylo podlaczone ruszalem ta wtyczka z kostką od strony poduszki i podswietlenie zaczelo migac.Myslalem ze to cos z ta wiazka jest zle polaczenie wiec wypinalem kazdy kabel pokolei i lekko zakleszczalem jego koniec-jak sie potem okazalo,niepotrzebnie.Prawdziwym powodem okazal sie tzw zimny lut.Kostka przylutowana do zielonej plytki elektronicznej nie miala dobrego styku i dopiero po docisnieciu lub lekkim odgiecu jej od plytki do ktorej jest przymocowana,spowodowalo dobry styk.Niestey zeby poprawic ten lut musialbym rozbierac poduszke na czesci a za duzo juz tym zabawy,dlatego w ciasne miejsce podlozylem gruba,twarda,gumowa uszczelke pod ta plytke z wtyczka co spowodowalo jej wygiecie lekkie do gory=dobry styk :decayed: i wszytko ladnie swieci :)do tego wlutowalem 3 nowe czerwone diody panel prawy (glosno cicho i telefon) bo stare nie swiecily.Mam nadzieje ze komus sie przyda to co napisalem jesli ma podobny problem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problrm z telefonem w mojej audi jak chce gdzies zadzwonic na glosno mowiacym to nic nie slysze zadnego sygnalu i jak ktos do mnie dzwoni to tez nic sie nie dzieje prosze o porade.a no i ogolnie nawigacja tez powinna gadac i tego tez nie slysze tzn slychac jakies burczenie tylko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...