Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z jazdą


Tomasy_eku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od nie dawna posiadam :a4fan: b6 i zaczynają się problemy. Odpalając ją wyświetla się komunikat BREAK kątrolka od ESP nie gasinie a auto pracuje przez chwile jak ,,traktor" i gasinie. dodam że wcześniej takie objawy znikały po cofnięciu zapłonu i ponownym zapaleniu. Bateria naładowana. Wieczorem postatam się podpiąć VAGa i napisac coś więcej.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej odłączałeś akumulator (zdejmowałeś klemy) to ESP mogło ci się zapalić i mógł wyskoczyć błąd 1826 czyli czujnik kąta skrętu - ale powinno zgasnąć po ruszeniu i przejechaniu powyżej 15km/h (u mnie zniknęło po 30km/h :wink4:),

błąd 1332 najprawdopodobniej brak komunikacji z drzwiami pasażera - czyli sprawdź czy działają szyby etc. (może być ułamany jakiś kabelek w gumowej osłonie między drzwiami a słupkiem), błąd 1559 to drzwi kierowcy nie zamykają się oraz nie otwierają (coś z centralnym zamkiem), ale w dalszym ciągu nie nie powinno to mieć związku z "chodzeniem jak traktor" :mysli: tak mi się przynajmniej wydaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, te problemy z odpaleniem silnika występują tylko na nagrzanym silniku, czy na zimnym też?

Jeśli tylko na nagrzanym to winne może być koło dwumasowe - u mnie tak było, wymieniłem na nowe i auto nie do poznania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...