Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] [A6 BDH] Ocena logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

kolega zwrócił się z prośbą o znalezienie przyczyny bolączki 2,5 czyli narywanie

w serwisach zostawił już siatke dularów a przyczyny nadal nie udało się wyeliminować, 6 miesięcy temu wymienione:

- rozrząd kompletny

- pompa wtryskowa

- wtryskiwacze (regenerowane)

kilka logów na szybko (ze względu na słabą baterie)

oprócz wyjepanych w kosmos korekcji na 3 i 5 garnku do czego tu można by się jeszcze czepić :mysli:

BS

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67898.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67899.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67900.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67901.html

MS

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67902.html

Grupy: 013,014,018 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67903.html

DYN

Grupy: 003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67904.html

Grupy: 000,001 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67905.html

Grupy: 008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67906.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_67907.html

Opublikowano

troche regulator napiecia zaczyna swirowac.Poza korekcjami jest ok

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się nad doregulowaniem kąta wtrysku bo rano troche ciężej odpala :mysli:

Opublikowano

masz wmiare dobry kat wtrysku.Na tym powinien jeszcze lepiej odpalac rano

Opublikowano

:hi:http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=94865

Myślę, że będzie pomocne.

edit:

Jeszcze napisz czy to manual czy aftomat, bo jak na regenerowaną VP44 ma dość wysokie CF sN 001 ~26 (jeśli to manual to stan pompy jest :facepalm:)

przy dawce 3,4mg/h... wniosek, VP przeszło regeneracje bez stołu pobierczego Bosh'a EPS-815 (czyli chałupnicza regeneracja wymiany, nastawnika, lub ukl. elektr. bez kalibracji na stole)...

Jesli aftomat to -

1. należy zaopatrzyć się w wersję oprogramowania ECU wskazanego w dokumentacji [czyli zrobić aktualizację oprogramowania sterownika silnika]

2. można wiedziec gdzie te auto zostawiło tyle wiader €... ;)

Opublikowano
  • Autor

to jest manual, a był "serwisowany" tu http://www.sztupecki.pl/o_firmie/ :gwizdanie:

kolega się w końcu wkurrrrrr..ił i zabrał od niego dyliżans

co do tej regeneracji, też mi śmierdzi bo wyniki korekcji pozostały praktycznie bez zmian

Opublikowano

No to, wszystko wiadome. Czy ja wyjeli i wsadzili :confused4:... te wtryski tez strach pomyslec...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.