Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adas nasz kolego z Turka czekam na ciebie :naughty::decayed:

się mówi z Turku nie z Turka :tongue4: :tongue4: :decayed:

i Łodziaki nie nabijać się, na letnim to był spontan z tym tenisem na bosaka :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adas nasz kolego z Turka czekam na ciebie :naughty::decayed:

się mówi z Turku nie z Turka :tongue4: :tongue4: :decayed:

i Łodziaki nie nabijać się, na letnim to był spontan z tym tenisem na bosaka :naughty: :naughty:

taki sam spontan jak z jazda na wozie :polew: :polew:
Opublikowano

I ja bym pojechał tylko nie wiem jak pod tę górę bez Q podjadę :bag::wink4:

Armi, jak ja tam wyjechałem swoją ośką to ty też dasz radę :wink4:

Opublikowano

Adas nasz kolego z Turka czekam na ciebie :naughty::decayed:

się mówi z Turku nie z Turka :tongue4: :tongue4: :decayed:

i Łodziaki nie nabijać się, na letnim to był spontan z tym tenisem na bosaka :naughty: :naughty:

taki sam spontan jak z jazda na wozie :polew: :polew:

lepiej na wozie niż pod :decayed:

Opublikowano

Adas nasz kolego z Turka czekam na ciebie :naughty::decayed:

się mówi z Turku nie z Turka :tongue4: :tongue4: :decayed:

i Łodziaki nie nabijać się, na letnim to był spontan z tym tenisem na bosaka :naughty: :naughty:

taki sam spontan jak z jazda na wozie :polew: :polew:

lepiej na wozie niż pod :decayed:

pod wozem tez byles :polew: :polew:
Opublikowano

jarko coś czuję że w tym roku będzie rekord w frekwencji :kox:

Opublikowano
  • Autor

jarko coś czuję że w tym roku będzie rekord w frekwencji :kox:

Nie chwal dnia przed zachodem słońca, póki co jest 113 osób :naughty:

Opublikowano

Nie chwal dnia przed zachodem słońca, póki co jest 113 osób :naughty:

I kolejne w drodze wg nieoficjalnych danych :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Ależ właśnie dostałem zgłosznie :naughty: :naughty: :naughty:

WITAMY POMORZE NA ZLOCIE :kox:

Opublikowano

dobrze że Siemian jedzie z laską bo przynajmniej nie bede musiał słuchać głubich odzywek do Mk4 jak rok temu :tongue4:

nie wiedziałeś co zrobić ??? trzeba mu było przyjebac w tego brzydkiego ryja :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi::kox:
Opublikowano
  • Autor

Lista uaktualniona !!!

Statystyki 10.01.2012r.

1.Śląsk34

2.Małopolskie29

3.Mazowieckie26

4.Wielkopolska7

5.Łódź6

6.Lubelskie5

7.Podkarpackie 5

8.Podlaskie3

9.Pomorze2

10.Zach.-Pom.2

1.Dorośli119

2.Młodzież4

3.Dzieci7

4.Mężczyźni 68

5.Kobiety51

1.prezes1

2.admin0

3.moderator5

4.vip4

5.klubowicz 37

6.user18

7.os. tow.54

Opublikowano

Zobaczymy frekwencje slazaków/krakowiaczków na letnim , jak im wyskoczy 550km :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, połowa miejsc będzie Nasza :naughty:

Opublikowano

a takie pytanie z innej beczki ilosc miejsc ograniczona?? czy nie??

Opublikowano
  • Autor

a takie pytanie z innej beczki ilosc miejsc ograniczona?? czy nie??

Tak, max. 200 i już niewiele zostało :naughty:

Opublikowano

Spokojnie, połowa miejsc będzie Nasza :naughty:

licze na ciebie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Spokojnie, połowa miejsc będzie Nasza :naughty:

Jasssssne :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, połowa miejsc będzie Nasza :naughty:

licze na ciebie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A ja na Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

david_n + 0,7 :mysli::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.