Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nijaki Lodówa tez bedzie :kox:

lodówa jest ok :good:

Ja to chce zobaczyc jak sie bedzie Siemian przy słoneczniku zachowywał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

schleje się na umór tak jak rok temu :decayed: :decayed: bo byłem z nim w pokoju :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to chce zobaczyc jak sie bedzie Siemian przy słoneczniku zachowywał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Taki sam wiech... zero różnicy :decayed:

Opublikowano

schleje się na umór tak jak rok temu :decayed: :decayed: bo byłem z nim w pokoju :gwizdanie:

pamietam go w dniu wyjazdu rano , wpadłem do was do pokoju a on lezał na łóżku i dogorywał

Taki sam wiech... zero różnicy :decayed:

a ja mysle ze bedzie chciał zachowac klase , bynajmniej w piątek :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba ze sie faktycznie napierdoli jak szpadel , wtedy wyjdzie na wierzch co dla niego ważniejsze : wódka czy słonecznik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja to chce zobaczyc jak sie bedzie Siemian przy słoneczniku zachowywał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Taki sam wiech... zero różnicy :decayed:

Ostatnio w BT wszystkie ściany prostował i nawet Słoneczko mu w tym nie przeszkadzało :decayed:

Opublikowano

Ostatnio w BT wszystkie ściany prostował i nawet Słoneczko mu w tym nie przeszkadzało :decayed:

teraz jak byliscie ??? :kox: :kox: :kox: :kox: to chamidło wstretne :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zakład był... O 18.00... O 19.00 już go przegrał :kox:

Opublikowano

Zakład był... O 18.00... O 19.00 już go przegrał :kox:

hahahahahaaaaa

Opublikowano

Ostatnio w BT wszystkie ściany prostował i nawet Słoneczko mu w tym nie przeszkadzało :decayed:

teraz jak byliscie ??? :kox: :kox: :kox: :kox: to chamidło wstretne :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :disgust:

Opublikowano

dokładnie :disgust:

jebłes mu karka z pozdrowieniami ode mnie ???

Opublikowano

ja poznałem Siemiana w Jarosławcu na letnim bardzo mila menczyzna :kox:

Opublikowano

dosłownie zajmuję miejsce na 1,5 A4ki i na 2 Lupo

1597f9e0176acc26.jpg

Opublikowano

jebłes mu karka z pozdrowieniami ode mnie ???

Nie sadziłem, że w ogóle przelotnie mogło Ci przejść przez myśl jego pozdrawianie... :wink4:

Opublikowano

ja poznałem Siemiana w Jarosławcu na letnim bardzo mila menczyzna :kox:

czy w tamtym czasie miał jeszcze dawna fryzure czy był juz w nowym imażżżu ????[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 18:56_________________________________________________

jebłes mu karka z pozdrowieniami ode mnie ???

Nie sadziłem, że w ogóle przelotnie mogło Ci przejść przez myśl jego pozdrawianie... :wink4:

no myslałem ze...... no dobra - sory :decayed::notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Witam

Też jestem juz zapisany ale mysle inaczej niz Wy bo wy tylko alkohol alkohol nayebac sie i tyle... a ja jade spędzic milo weekend z dziewczyną i nie mam zamiaru spożywac alkoholu... wstyd mi za Was Panowie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

mario22, oni tylko żartują, byłem raz w BT i żadnego pijaństwa nie było

Opublikowano

ja poznałem Siemiana w Jarosławcu na letnim bardzo mila menczyzna :kox:

czy w tamtym czasie miał jeszcze dawna fryzure czy był juz w nowym imażżżu ????[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 18:56_________________________________________________

jebłes mu karka z pozdrowieniami ode mnie ???

Nie sadziłem, że w ogóle przelotnie mogło Ci przejść przez myśl jego pozdrawianie... :wink4:

no myslałem ze...... no dobra - sory :decayed::notworthy: :notworthy:

wygladal jak kudalty lis :kox:
Opublikowano
  • Autor

Witam

Też jestem juz zapisany ale mysle inaczej niz Wy bo wy tylko alkohol alkohol nayebac sie i tyle... a ja jade spędzic milo weekend z dziewczyną i nie mam zamiaru spożywac alkoholu... wstyd mi za Was Panowie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Cały Miron :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mario22, oni tylko żartują, byłem raz w BT i żadnego pijaństwa nie było

to chyba w poroninie siedziałeś :rolleyes:

Opublikowano

w Poroninie stacjonował Musashi :polew:

Opublikowano

apropos Bukowiny:

21e6221d58243cccmed.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.