Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będę pamiętam z kim piłem :embarrassed::polew:

Nie martw się na pierwszym moim zlocie 5 lat temu też miałem taki problem :decayed:

A jeśli na serio chcesz nie pamiętać to napij się cytrynówki moskala :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A jeśli na serio chcesz nie pamiętać to napij się cytrynówki moskala :decayed: :decayed: :decayed:

Pablo, nie rób zamiesznia... Cytrynówką opiekuje sie TYLKO i wyłącznie Poziek :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo, nie rób zamiesznia... Cytrynówką opiekuje sie TYLKO i wyłącznie Poziek :gwizdanie:

On zaczął się opiekować a później Dawid mu pomógł :mysli::przebiegly:

Ja miałem na myśli inną cytrynówkę że jak napijesz się w Pt to będziesz spał po niej do Niedzieli :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dawid opiekuje się pokojem na pięterku :gwizdanie:

Opublikowano

Dawid opiekuje się pokojem na pięterku :gwizdanie:

pokoj nad rozlewiskiem :polew:
Opublikowano
:lol1:
Opublikowano

No właśnie - czemu nie ma cytrynówki w menu :mysli: :mysli: :mysli::(:disgust:

Opublikowano
  • Autor

Dawid opiekuje się pokojem na pięterku :gwizdanie:

pokoj nad rozlewiskiem :polew:

Chyba nad rozpaliskiem :decayed:

No właśnie - czemu nie ma cytrynówki w menu :mysli: :mysli: :mysli::(:disgust:

A kiedykolwiek była ?

Opublikowano

Dawid opiekuje się pokojem na pięterku :gwizdanie:

to już wiem dlaczego Łatka zabiera jako osobę towarzyszącą :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie:

będzie mu pomagał skrzynki nosić :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dawid opiekuje się pokojem na pięterku :gwizdanie:

to już wiem dlaczego Łatka zabiera jako osobę towarzyszącą :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie:

będzie mu pomagał skrzynki nosić :polew: :polew:

Jakie skrzynki :mysli: Przyjedź na zlot i poznaj Dawida to zrozumiesz :wink4:

Opublikowano

:wink4:

no muszę koniecznie go poznać.

:decayed:

Opublikowano

:wink4:

no muszę koniecznie go poznać.

:decayed:

ja tylko dlatego jade do BT :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:wink4:

no muszę koniecznie go poznać.

:decayed:

Nie musisz do BT jechać przecież żeby go poznać :gwizdanie:

W Warszawie mieszkasz i na spocie jeszcze nie byłeś ?

Opublikowano

:wink4:

no muszę koniecznie go poznać.

:decayed:

ja tylko dlatego jade do BT :gwizdanie:

no nie mów, normalnie mam kolejny powód by pojechać :decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________

:wink4:

no muszę koniecznie go poznać.

:decayed:

Nie musisz do BT jechać przecież żeby go poznać :gwizdanie:

W Warszawie mieszkasz i na spocie jeszcze nie byłeś ?

raczej go nie ma na warszawskich :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie - czemu nie ma cytrynówki w menu :mysli: :mysli: :mysli::(:disgust:

A kiedykolwiek była ?

Zawsze była :yes2:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie - czemu nie ma cytrynówki w menu :mysli: :mysli: :mysli::(:disgust:

A kiedykolwiek była ?

Zawsze była :yes2:

Nieprawda :gwizdanie: Zawzyczaj to była niespodzianka :wink4:

Opublikowano

raz była a raz nie była ztcp :kox:

co za różnica czy będzie w menu skoro i tak oba baniaki będą przywiązane do moich rąk ?

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

co za różnica czy będzie w menu skoro i tak oba baniaki będą przywiązane do moich rąk ?

Dokładnie, to już swego rodzaju tradycja...

Trza być Pozia kolegą co by cytrynowej zaczerpnąć :naughty:

Opublikowano

i tak oba baniaki będą przywiązane do moich rąk

:polew:

Cóż tak bywało i zapewne teraz będzie :decayed:

Opublikowano

Dawid opiekuje się pokojem na pięterku :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no muszę koniecznie go poznać.

Góral nie świruj bo Jarko faktycznie mysli ze sie nie znamy :kox: :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.