Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :decayed::evil: :evil:

patologia :decayed:

nic się nie martw dla Alicji też wystarczy :decayed:

bankowo :good:

wiesz jak ona już lubi piwo :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :decayed::evil: :evil:

patologia :decayed:

nic się nie martw dla Alicji też wystarczy :decayed:

bankowo :good:

wiesz jak ona już lubi piwo :naughty:

a jak teraz coś do piwa i będzie gruba impreza :naughty:

Opublikowano

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :decayed::evil: :evil:

patologia :decayed:

nic się nie martw dla Alicji też wystarczy :decayed:

bankowo :good:

wiesz jak ona już lubi piwo :naughty:

a jak teraz coś do piwa i będzie gruba impreza :naughty:

:> :> :>

Opublikowano

nic się nie martw dla Alicji też wystarczy :decayed:

starczy dla wszystkich :good:

wiesz jak ona już lubi piwo :naughty:

a ile ma ??? moja 3,5 roku pociągnie piwo

Opublikowano

nic się nie martw dla Alicji też wystarczy :decayed:

starczy dla wszystkich :good:

wiesz jak ona już lubi piwo :naughty:

a ile ma ??? moja 3,5 roku pociągnie piwo

a Stanleya też jeszcze nie ma roku ale nada się :kox:

Opublikowano

nic się nie martw dla Alicji też wystarczy :decayed:

starczy dla wszystkich :good:

wiesz jak ona już lubi piwo :naughty:

a ile ma ??? moja 3,5 roku pociągnie piwo

prawie pół roku :wink4:

Opublikowano

prawie pół roku :wink4:

łeee to nie ma o czym gadac , mamy nastepną towarzyszke do picia :good::decayed:

Opublikowano

prawie pół roku :wink4:

łeee to nie ma o czym gadac , mamy nastepną towarzyszke do picia :good::decayed:

toż mówię, że grubo będzie :kox::decayed:

Opublikowano

curwa w co ja się pcham...

Opublikowano

curwa w co ja się pcham...

pieczara rozkoszy :naughty:
Opublikowano

curwa w co ja się pcham...

pieczara rozkoszy :naughty:

bedzie się działo... w mordorze... :decayed:

Opublikowano

no widać, jeszcze 2 miechy a każdy już rozpalony :kox:

Opublikowano

curwa w co ja się pcham...

pieczara rozkoszy :naughty:

bedzie się działo... w mordorze... :decayed:

kraina rozkoszy i rozpusty w której wszyscy przypominają zombie ... :decayed:

Opublikowano

nie jadę :gwizdanie:

Opublikowano

nie jadę :gwizdanie:

damy ci specjalne okulary bedziesz wszystko widzial kolorowo :naughty:
Opublikowano

bez okularów widzę wszystko kolorowo czyli na czarno i na biało

Opublikowano

bez okularów widzę wszystko kolorowo czyli na czarno i na biało

bedziesz widzial na rozowo :wink4:
Opublikowano

nie lubię różu, jestem różowy jako klubowicz i to wystarczy na moje zszargane nerwy, jak już jarać to tylko szlugi a nie zioło, w moim wieku nie wypada

Opublikowano

nie lubię różu, jestem różowy jako klubowicz i to wystarczy na moje zszargane nerwy, jak już jarać to tylko szlugi a nie zioło, w moim wieku nie wypada

Bartku alkoholu nie braknie :wink4:

Opublikowano

Nigdy nie brakło :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.