Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co kupujesz?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kuzwa moze jednak uda mi sie kupic autko do zlotu :dancing:

a mówiłem bierz moją :decayed:

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

co kupujesz?

poloneza szuka , mówi że klubowe ramki już ma i na zlot chce jechać :polew:

Opublikowano
co kupujesz?

no dalej sie chce wepchnac w B5 na rok czy dwa poki nie uciulam wiecj dukatow tylko ze juz troszke mlodsza

---------- Post added at 12:40 ---------- Previous post was at 12:39 ----------

kuzwa moze jednak uda mi sie kupic autko do zlotu :dancing:

a mówiłem bierz moją :decayed:

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

co kupujesz?

poloneza szuka , mówi że klubowe ramki już ma i na zlot chce jechać :polew:

:grin: mam w zanadrzu Punto po 2 lifcie :grin: w razie czego :decayed:

Opublikowano

poloneza szuka , mówi że klubowe ramki już ma i na zlot chce jechać :polew:

img275.jpg

Już jest gotowy jechał u mnie w Krk to mu zrobiłem foto, tylko blachy jeszcze musi przerejestrować:decayed:

Opublikowano
:grin::polew::polew:
Opublikowano

no i gra gitarra :decayed::banan: chyba sie z tego powodu musze napic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja też... Jeszcze tylko kilka spraw do ogarnięcia...

Opublikowano

a ja już piffko sączę :decayed:

Opublikowano
a ja już piffko sączę :decayed:

Smakoszu:decayed:

Opublikowano
a ja już piffko sączę :decayed:

Smakoszu:decayed:

poczekaj do piątku to bedziemy smakować :kox:

Opublikowano
Oto poprawne odpowiedzi :

1. 02-02-2006

2. Wisła 2007 rok 79 osób

3. Grudzień 94

4. Bukowina Tatrzanska 2011 166 osób

5. Miron

Lista zwycięzców:

1. Guregoru

2. Spetsnaz

3. Filip1001

4. Antonio

5. Pablo

Graty dla zwycięzców :brawo::brawo::brawo:

tylko jeszcze mały problemik - w sobotę zrobić 0.0 :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Z takim poświęceniem mam nadzieje że będzie to opłacalne:grin: :decayed:

Opublikowano

no ja dziś wysprzątałem i zatankowałem A4, w czwartek umyję i w nocy START:dancing:

Opublikowano
Z takim poświęceniem mam nadzieje że będzie to opłacalne:grin: :decayed:

trzymam kciuki aby każdemu się udało :good::grin:

ewentualnie mogę być pierwszy na liście rezerwowej jeśli by komuś wykazało :decayed: :decayed: :decayed:

czego oczywiście nie życzę :wink:

Opublikowano
Z takim poświęceniem mam nadzieje że będzie to opłacalne:grin: :decayed:

trzymam kciuki aby każdemu się udało :good::grin:

ewentualnie mogę być pierwszy na liście rezerwowej jeśli by komuś wykazało :decayed: :decayed: :decayed:

czego oczywiście nie życzę :wink:

Dlaczego z góry zakładasz, że będziesz się aż tak źle bawił ?

:naughty:

Opublikowano

Karwa ta edycja to będzie chyba największy :kox: pod każdym względem:banan::banan::banan:

Opublikowano
Karwa ta edycja to będzie chyba największy :kox: pod każdym względem:banan::banan::banan:

ja juz dostałem kare od Pozia :doh: po co ja tyle paplam :doh::decayed:

Opublikowano
no ja dziś wysprzątałem i zatankowałem A4, w czwartek umyję i w nocy START:dancing:

Anti nie myj deszcz ma padać :grin:

Opublikowano
Z takim poświęceniem mam nadzieje że będzie to opłacalne:grin: :decayed:

trzymam kciuki aby każdemu się udało :good::grin:

ewentualnie mogę być pierwszy na liście rezerwowej jeśli by komuś wykazało :decayed: :decayed: :decayed:

czego oczywiście nie życzę :wink:

Dlaczego z góry zakładasz, że będziesz się aż tak źle bawił ?

:naughty:

broń boże :decayed: - mam zamiar bawić się wyśmienicie :banan::dancing::drinks::drunk::dance2::dance::brzydkibanan::yeah::radocha::punk::boobs::thumbup:

---------- Post added at 19:25 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

poziek tylko proszę cię :grin: nie zakładaj czyjejś kurtki na siłę :wink::polew: jak ostatnio w BT

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.