Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym roku trzymam fason. Nie robię krzywych akcji, skoków, rozbierania się, machania śmigłem itp.

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W tym roku trzymam fason. Nie robię krzywych akcji, skoków, rozbierania się, machania śmigłem itp.

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

To po c**j tam jedziesz :decayed:

Opublikowano

trzeba było zrobić dłuższą przerwę w poście bo już prawie uwierzyłem ale jak zjechałem niżej i zobaczyłem ten "polew" to :kwasny: :kwasny: :grin: :grin:

Opublikowano
W tym roku trzymam fason. Nie robię krzywych akcji, skoków, rozbierania się, machania śmigłem itp.

zuch chłopak :wink:

Opublikowano

W tym roku mam zadanie do wykonania :naughty:

Opublikowano
W tym roku trzymam fason. Nie robię krzywych akcji, skoków, rozbierania się, machania śmigłem itp.

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Mi wystarczą Twoje opowiadania ... masz styl ziom ... :polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

W tym roku mam zadanie do wykonania :naughty:

Jakie ???? Pamietać coś ???? :grin:

Opublikowano

Poziek powinien wydać tomik poezji zlotowych i nie tylko :)

Opublikowano
W tym roku mam zadanie do wykonania :naughty:

Mam cichą nadzieje , ze w piatkową noc podbijesz i szepniesz mi na ucho : "miszyn akompliszed" :naughty:

Opublikowano
W tym roku mam zadanie do wykonania :naughty:

Mam cichą nadzieje , ze w piatkową noc podbijesz i szepniesz mi na ucho : "miszyn akompliszed" :naughty:

byle nie miszyn fajled :wink:

Opublikowano

wiemy :naughty:

Opublikowano

Taki mały OT ale może ktoś jest chętny na odbiór qw bukowinie ...

http://allegro.pl/show_item.php?item=2219587604

:naughty:

Opublikowano

Przypominam dla zapominalskich , że zostało tylko 14 sztuk ręczników plażowych z logo klubu .

Wszystkich chętnych zapraszam na PW .

Opublikowano
Taki mały OT ale może ktoś jest chętny na odbiór qw bukowinie ...

http://allegro.pl/show_item.php?item=2219587604

:naughty:

moge forze4 wziąc jak dasz dobra cene :naughty:

Opublikowano
Taki mały OT ale może ktoś jest chętny na odbiór qw bukowinie ...

http://allegro.pl/show_item.php?item=2219587604

:naughty:

moge forze4 wziąc jak dasz dobra cene :naughty:

OK płacisz 1100 zł za gre a reszte dam Ci gratis ... :whistling:

:decayed:

Opublikowano

Mario już kupiłem :naughty:

Opublikowano
Mario już kupiłem :naughty:

A ja mam dalej ten obiektyw z Nikona na zbyciu ... :naughty:

Opublikowano

nie widział ktoś tutaj pucka?? aż dziwne że tutaj nie przyszeł się też wypłakać...

Ja w tym roku postaram się nie pić na zlocie :decayed: zobaczymy jak mi wyjdzie :decayed:

Opublikowano
nie widział ktoś tutaj pucka?? aż dziwne że tutaj nie przyszeł się też wypłakać...

Ja w tym roku postaram się nie pić na zlocie :decayed: zobaczymy jak mi wyjdzie :decayed:

To dobrze ... tym razem Twoja Cie ni ebedzie musiała szukać ... :polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.