Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak to wszystko czytam, to stwierdzam, że wiele rzeczy nie pamiętam

:doh::polew:

fakt... niektórych nie mogę pamiętać, bo mieszkałem na parterze..... :whistling:

nawet mi przyspiewki stadionowe recytowales :grin:

miałem sportowo-kibolski wieczór z jarko :decayed:

aha... i komuś pier*oliłem, że mieszkam niedaleko KRK w Rzeszotarach :facepalm:

mi spiewałes piesni o widzewie i z wihajstrem opowiadaliscie mi o messim :decayed:

ja gadałem o messim ? :embarrassed: ale to uj.... przecież ja nie znam żadnych pieśni o widzewie :decayed::decayed: co ta cytrynówa robi z ludźmi... :kox:

---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

ja wrzucę ale pewnie jutro, zbyt wiele tego nie ma ale zawsze coś, głównie Poziek jest :)

na poźka też jakieś haki mile widziane :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
BTW

Czekam na filmiki z karaoke, bo moja Żona do dzisiaj nic o tym wieczorze nie wspomina, a ja siedziałem z małą w pokoju.... :whistling:

No szalała tam z mikrofonem szalała :decayed:

ja cierpiedole.... :whistling:

Opublikowano
jak to wszystko czytam, to stwierdzam, że wiele rzeczy nie pamiętam

:doh::polew:

fakt... niektórych nie mogę pamiętać, bo mieszkałem na parterze..... :whistling:

nawet mi przyspiewki stadionowe recytowales :grin:

miałem sportowo-kibolski wieczór z jarko :decayed:

aha... i komuś pier*oliłem, że mieszkam niedaleko KRK w Rzeszotarach :facepalm:

mi spiewałes piesni o widzewie i z wihajstrem opowiadaliscie mi o messim :decayed:

ja gadałem o messim ? :embarrassed: ale to uj.... przecież ja nie znam żadnych pieśni o widzewie :decayed::decayed: co ta cytrynówa robi z ludźmi... :kox:

znasz znasz i to bardzo wulgarne delikatnie mowic :naughty:

Opublikowano

DSC_6569.JPG

Kto podpalił Tukana:grin:

Opublikowano
jak to wszystko czytam, to stwierdzam, że wiele rzeczy nie pamiętam

:doh::polew:

fakt... niektórych nie mogę pamiętać, bo mieszkałem na parterze..... :whistling:

nawet mi przyspiewki stadionowe recytowales :grin:

miałem sportowo-kibolski wieczór z jarko :decayed:

aha... i komuś pier*oliłem, że mieszkam niedaleko KRK w Rzeszotarach :facepalm:

mi spiewałes piesni o widzewie i z wihajstrem opowiadaliscie mi o messim :decayed:

ja gadałem o messim ? :embarrassed: ale to uj.... przecież ja nie znam żadnych pieśni o widzewie :decayed::decayed: co ta cytrynówa robi z ludźmi... :kox:

znasz znasz i to bardzo wulgarne delikatnie mowic :naughty:

jako wierny kibic Ruchu, nie mogę źle śpiewać o widziewie :wink:

Opublikowano
BTW

Czekam na filmiki z karaoke, bo moja Żona do dzisiaj nic o tym wieczorze nie wspomina, a ja siedziałem z małą w pokoju.... :whistling:

No szalała tam z mikrofonem szalała :decayed:

ja cierpiedole.... :whistling:

Powiedział bym nawet że dała czadu :decayed::decayed:

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

:grin:

Opublikowano
jak to wszystko czytam, to stwierdzam, że wiele rzeczy nie pamiętam

:doh::polew:

fakt... niektórych nie mogę pamiętać, bo mieszkałem na parterze..... :whistling:

nawet mi przyspiewki stadionowe recytowales :grin:

miałem sportowo-kibolski wieczór z jarko :decayed:

aha... i komuś pier*oliłem, że mieszkam niedaleko KRK w Rzeszotarach :facepalm:

mi spiewałes piesni o widzewie i z wihajstrem opowiadaliscie mi o messim :decayed:

ja gadałem o messim ? :embarrassed: ale to uj.... przecież ja nie znam żadnych pieśni o widzewie :decayed::decayed: co ta cytrynówa robi z ludźmi... :kox:

znasz znasz i to bardzo wulgarne delikatnie mowic :naughty:

jako wierny kibic Ruchu, nie mogę źle śpiewać o widziewie :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew: to musiało ci sie odkleic

Opublikowano
a tak a propos to ja wspominam jak się spało na ławce hehe

DSC_6071.JPG

:thumbup::decayed:

Opublikowano
d97aabc9c04d29cd.jpg
Opublikowano

3060504d3fbb6638.jpg

jeszcze jedna do kolekcji :)

Opublikowano

Czytam...to wszytko co piszecie...i szcze po gaciach :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

załóż pieluchę i szczaj do bólu

Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano
:whistling:

Nie gwizdaj mi tu synek...jak co miesiąc alimenty wysyłam :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:whistling:

Nie gwizdaj mi tu synek...jak co miesiąc alimenty wysyłam :naughty:

Żeby chociaż podobna do Ciebie była :naughty:

<embed hidden="true" id="embed1" type="text/html" width="0" height="0">

Opublikowano

fota "chyba" mojego autorstwa ale dymka zabrakło :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.