[B6 AVF] Czym najprościej podpiąć muzykę z zewnątrz do concertII?

MiruK

Szukam najprostszego sposobu na podpięcie muzyki z telefonu pod radyjko concert 2, czy może mi ktoś polecić jakiś sprawdzony kabel który podepnę pod wejście zmieniarki i pod telefon, ipoda.. itp (jack)

Jak już masz radio na zewnątrz to odłóż trochę grosza i zakup sobie emulator.Podpinasz pod to samo wejście.Masz w tedy parę wejść i super odbiór,leży sobie w schowku i jest OK!

hmm no jeszcze przemyślę, ale w sumie wystarczy mi samo wejście aux in, nie chce mi się bawić z układaniem katalogów na karcie/pendrivie i ciężko się połapać z utworami bo nie pokazuje nazwy, najprosciej moim zdaniem włożyć telefon w uchwyt i w niego jacka :wink4:

mam jeszcze pytanko, jak w concert 2 przechodzi się w tryb zmieniarki? bo takowego przycisku nie widzę :confused4: