Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [Audi A4 B5 ADR] Immobilaizer


Mariusz96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam taki problem i zwracam się z uprzejmą prosba o pomoc. Opisze wam sytuacje.Robilem postojówki w samochodzie i mój mądry kolega w tym czasie sprawdzał mi bezpieczniki.Dlubiac z tylu zaszlem do niego i patrze a on mi wypiol wszystkie bezpieczniki.Po złożeniu wszystkiego okazalo się że IMMOBILAJZER złapał dziwne bledy i nie mam już sygnału jak wkładam kluczyk Oto te bledy:

1.1176 kluczyk sygnal za maly.

2.750 Lampka kontrolna przerwą lub zwarcie do masy

Proszę Panowie pomóźcie bo nie mam Wogule teraz zabezpieczenia w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego sygnału nie masz?

Chodzi o to ze teraz nie zamyka Ci auta z pilota?

Jesli tak to wloz kluczyk do stacyjki, przekreć w pozycje 1 - nie uruchamiaj silnika, w tym czasie nacisnij przyciski na pilocie, np zamykanie i otwieranie, wyjmij kluczyk i wtedy spróbuj zamknąc z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasuj błędy i sprawdź czy po skasowaniu pojawiły sie ponownie.Jeśli tak to wtedy trzeba szukać przyczyny.Zazwyczaj błąd jest w tym miejscu gdzie się ostatnio grzebało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w bezpiecznikach wychodzi na to.IDE przejźec bezpieczniki jeszcze.Dodam że po skasowaniu błędów wyskakuja jeszcze raz.Mam takie pytanie czy zwykle kluczyki też się uczy że tak powiem?[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 10:38_________________________________________________Bezpieczniki Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...