Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z ABS i (!)


krystianoo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kiedy kupilem audi to swieci sie zolty abs i na kompie ten wykrzyknik do tego jeszcze ten sygnal dzwiekowy po przekreceniu kluczyka 3 piknniecia. Abs mi nie dziala podlaczylem vaga i widzi cos takiego 302 Przekaźnik elektrozaworu ABS-J106

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem. Wie moze ktos co to jest czy czujnik czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik kaputt

musisz wysłac go do ko0gos kto Ci go naprawi

na alledrogo jest pełno ofert tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wiem taka duza kostka podluzna tam wchodzi tak? Opowiem Wam co zrobilem wypialem to i tam jest z 15 bolcow poprostu tam naplulem i wlozylem od nowa i tak zapialem na polowe tego zapiecia. Wsiadam do samochodu a tam wszystko ook komputer wszystko pokazuje zolty ABS sie nie swieci. I ABSy dzialaja. Ciekawe na jak dlugo bedzie to dzialac? Bym wyjal jeszcze raz i moze wd40 tam psiknal ale sie boje z znow nie bedzie dzialac...[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:12_________________________________________________A tak apropos co to jest to pod kanapa? tez chyba jakis sterownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wiem taka duza kostka podluzna tam wchodzi tak? Opowiem Wam co zrobilem wypialem to i tam jest z 15 bolcow poprostu tam naplulem i wlozylem od nowa i tak zapialem na polowe tego zapiecia. Wsiadam do samochodu a tam wszystko ook komputer wszystko pokazuje zolty ABS sie nie swieci. I ABSy dzialaja. Ciekawe na jak dlugo bedzie to dzialac? Bym wyjal jeszcze raz i moze wd40 tam psiknal ale sie boje z znow nie bedzie dzialac...

może lepiej jakimś kontakt sprayem to potraktować :decayed::wink4:

będzie pewność ,że nie zardzewieje materiał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...