Jump to content
IGNORED

[B6 AVF] Przygasające oświetlenie


Areka4s4

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem... odpaliłem rano samochód i zaczęło mi przygasać - mrugać aż w koncu zgasło oświetlenie elek.szyb ale tylko w drzwiach od kierowcy a także kontrolka w przełączniku świateł - od świateł mijania. Reszta kontrolek lub jak kto woli oświetlenia jest ok. Byłem u elektryka powiedział ze to moze byc cos z diodami ale podczas jazdy one sie zapalaja, zaczynaja mrugać i gasną i tak co jakis czas. co to moze byc .. jaka moze byc przyczyna? moze ktos podpowie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Areka4s4 rozwiązałeś opisany przez Ciebie problem? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Też mam taki problem z podświetleniem włącznika świateł. Połowa podświetlenia (światła postojowe i mijania) przestały mi świecić. Na początku czasami się zaświeciły, zwłaszcza jak był spory mróz, ale po chwili gasły, a teraz już w ogóle nie świecą. Też słyszałem coś o diodach, ale szczerze mówiąc się nie zagłębiałem i jeżdżę tak 2-gi rok:decayed:

Link to comment
Share on other sites

Z tymi diodami od el. szyb to może coś się przetarło w tej wiązce gumowej widocznej przy otwartych drzwiach, ja miałem problem z niegrającymi głośnikami od strony kierowcy raz grały a raz nie , przetarł się kabel musiałem rozbierać drzwi wyciągać wiązkę z tej gumy i sztukować kabel po złożeniu wszystko hula i muza gra:banan:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...