Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak rozebrać i przerobić wyłącznik


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wyrezać spryskiwacze lamp. Chce je zrobić na osobnym przycisku - tak jak w mercedesie czy mazdzie.

Chciałbym użyć przycisku halogenów, przycisk już mam, problem jest taki iż nie potrafie rozebrać przycisku na części pierwsze...

Zdjąłem już ten widoczny po zamontowaniu przycisk, wyjąłem z obudowy mechanizm - teraz chcę go rozebrać żeby działał tylko w momencie kiedy przyciskam, teraz działa tak jak "długopis" naciskam włącza się i pozostaje lekko wciśnięty a drugi raz naciskam wyłącza i wraca do góry do pozycji zerowej.

Jak zrobić żeby przycisk zawsze po odpuszczeniu samoczynnie wracał do pozycji zero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz sedana to mógłbyś użyć manetki do wycieraczek od avanta i miałbyś na niej przycisk od spryskiwacza tylnej szyby i go użyć do spryskiwacza świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem, zepsulem i chyba nie da się tego zrobić.

A powiedzcie czy przycisk od ogrzewania tylnej szyby bedzie działał chwilowo?

A jak działa przycisk od rolety tylnej szyby lub zagłówków z A8 pierwszej generecji?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 08:45_________________________________________________Żaden z kolegów nie wie czy któryś z tych przycisków będzie działać chwilowo??? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam avanta i mam zrobione w spryskiwaczu tylnej szyby tylko nie chwilowo trzeba przytrzymać ale wszystko działa ok

Ale jak chciał byś zrobić żeby po naciśnięciu działał to udaj się do jakiegoś elektryka on Ci to zrobi

Wiem tylko tyle, że trzeba jakiś przekaźnik zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam avanta i mam zrobione w spryskiwaczu tylnej szyby tylko nie chwilowo trzeba przytrzymać ale wszystko działa ok

Ale jak chciał byś zrobić żeby po naciśnięciu działał to udaj się do jakiegoś elektryka on Ci to zrobi

Wiem tylko tyle, że trzeba jakiś przekaźnik zamontować

Inaczej napiszę :)

Ja chcę zastosować taki przycisk który bedzie działać tylko w momencie nacisku po odpuszczeniu wraca do pozycji zero.

Czyli naciskam, trzymam, leci płyn - puszczam i pompka stop :)

Od Avanta nie wiem czy chce bo dużo rzeźby a i tak raczej nie planuje jakoś często myć światel - to bardziej na przegląc i na misiaki my być dupochron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przycisk od alarmu albo od otwierania klapki wlewu (np z Passata) działa w momencie przytrzymania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...