Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przerywa i drga z tyłu


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

witam..przegladałem forum i nie znalazłem podobnego problemu...a więc:

podczas jazdy jak jade lekko wciskając gaz jest wszystko ok , ale np jak depne mocno gaz to auto zaczyna dziwnie przerywac...tzn...w czasie deptania tak jakby ciagnał i na milisekunde przestawał i znomu ..towazyszy temu rozniez jakby drganie z tyły w napedzie ,, co to moze byc?

[mod]Co to za prefix!? Przy pisaniu wątku jest pole wyboru nie trzeba nic kombinować - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, objawy najbardziej widoczne są na 4 i 5 biegu przy niskich prędkościach obrotowych? Nie myle się, prawda?

Nastawnik do czyszczenia. Zrób test, odłącz impulsator ze skrzyni biegów i powinno ustać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trepek jest tak jak piszesz dokładnie ale na 2 i 3 biegu tez drga ale dużo lżej

aha na poczatek powymieniałem wszystkie wezyki podcisnien i intercooler bo mialem dziurawy i myslałem ze to to no ale neistety problem dalej jest[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 20:12_________________________________________________wyczyszczona cała pompa wtryskowa, nowe uszczelki...wymieniony cały wkład nastawnika,i auto dalej drgało , wymieniłem wkład przepływomierza i : teraz juz gaz ciagnie cały czas ale delikatne drgania jeszcze sa wiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...