Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja furka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich klubowiczy chcialbym sie troche pochwalic moja niebieska pieknoscia

jest model po lifcie z 2001r niebieski metalik 1.9 tdi 130 ps

zreszta zobaczcie sami na zdjecia

26de8d723af61878m.jpgd515a191c7291198m.jpgda233852bbe4c113m.jpgeedf3c625c37e091m.jpg4e58fff668248acdm.jpg

e711af1972b59856m.jpgbf9cc618015af163m.jpg036017e6551a7d97m.jpg

[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 19:36 _________________________________________________7a8708006b746dc5m.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna,felgi,navi,silniczek,tylko małe ale POKROWCE to chyba nie pasują do takiego ładnego Audi :mysli:

Opublikowano

Bardzo ładna A4, felgi też super takie jak moje:), obniz ją troszeczke i zrób chipa to będzie to będzi i super wyglądać i dobrze jeździć.

Opublikowano

rok 2001 i nowe navi? :) bardzo ladny kolorek....tylko te pokrowce

Opublikowano
  • Autor

to nie sa pokrowce tylko takie skorzane nakladki ktore sa naprawde bardzo bardzo wygodne i funkcjonalne i w rzeczywistosci prezentuja sie lepiej :> :>

Opublikowano

Takie pokrowce i dywaniki to do Calibry lub Lanosa sie zakłada a nie do Audi :polew:

Opublikowano

tak jak kolega paolo napisał RNS-e już było ????

Opublikowano

dywaniki i pokrowce to wiocha na maxa ... takie jest moje zdanie ;P jak i wiekszosci pewnie.

tak jak kolega kaj82 napisal ... dobre do calibry czy lanosa .. ale nie do audi :P

co do audiczki to ladna/zwykla b6

duzy + za rns-e :P

jest model po lifcie z 2001r niebieski metalik 1.9 tdi 130 ps

aha i nie jest to model po lifcie jak napisales

Bo b6 nie mialo liftu

a jest to po prostu nowy model (b6)

ktory audi wprowadzilo po modelu b5

Opublikowano

Zawsze oglądam najpierw to, co widzę, myślę co bym napisał i na końcu czytam posty przed moim...

No i z tymi pokrowcami nie jestem sam, aż mnie zabolało ;P

Ale zawsze też mówię, iż to Tobie ma się podobać :th: bo to Twoje autko...

Ładne, tyle że z drugiej strony lustra :)[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 23:30 _________________________________________________No i ten lift... B6 nie miało liftu z tego co wiem (tak? poprawcie jak się mylę)

Opublikowano

tak jak kolega paolo napisał RNS-e już było ????

Nie było ale nie znaczy że nie można sobie założyć :gwizdanie:

Opublikowano

furka jak sie patrzy kolor najladniejszy jaki jest :] ciekawie przyciemnione szybki ,ciekawe jak na żywo to wyglada. Wywal pokrowce :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.