Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Fotelik samochodowy dla dziecka - CHICCO KEY 1 X-PLUS - opinie


kalik

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córcia jest użytkownikiem fotelika RECARO MONZA ISOFIX,bardzo fajny fotelik,dodatkowym wyposażeniem są wbudowane głośniczki w części oparcia głowy dziecka,materiał z którego fotelik jest wykonany dziecko nie poci się przy dłuższych podróżach i jest przyjemy w dotyku,jedyną jak dla mnie wadą fotelików RECARO jest to co pisze wtct zbyt mały kąt pochylenia oparcia w pozycji leżacej.ogólenie polecam ten fotelik w wersji ISOFIX

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:25 ----------

zapomniałem dodać że fotelik RECARO MONZA posiada pompowaną poduszkę w oparciu głowy dziecka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój synek wozi się w Romer'ze, bez zarzutu.

http://www.autofoteliki.pl/foteliki-15-36-kg?manufacturer=153

polecam www.autofoteliki.pl

Ale przyznam, że wcześniej na 3 razy zaliczyłem entliczek z synkiem i testowałem na żywym organiźmie:decayed:

na 3 razy bo na raz mój organizm psychicznie tego nie był w stanie wytrzymać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem fotelik romera duo plus bardzo dobrze wypadł w testach zderzeniowych jest bardzo wygodny i ma jeden bardzo duży plus mocowanie na isofixa i pasy bezpieczeństwa. U siebie mocuje na isofixa jak małego bierze dziadek to tylko pasy wchodzą w grę. Fotelik bardzo dobrze chroni dziecko jak dla mnie rewelacja. Ma jednak dużżży minus cena ale na bezpieczeństwie się nie oszczędza. Ps montaż fotelika 30 sek demontaż 5 sek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...