Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4(Slicznotka:D) V6 2,8 - 174kucyki


snifokers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Audi A4 rocznik 96 kupiony rok temu, miało być 1,8T :( ale wyszło 2,8 bez T i na dzień dzisiejszy jestem już zadowolony :th: spalanie w normie,w trasie pali 9,5 litra gazu. Modyfikacje jakie przeszło autko to jak na ten rok to jedynie wymiana seryjnego radia (Gama) na Alpine 9812 oraz głosniczki tył na jbl 20cm 3-drożne do tego tuba. na wiosnę szykuje się przód do wymiany i od razu montaż wzmacniacza. Ogólnie bogata wersja wyposażenia choć nie najlepsza :tongue4: pełna elektryka: 4szyby, szyberdach, lusterka(podgrzewane). klima, autoalarm, zdejmowany hak (montaż własny). No i jak już wspomniałem musiałem zagazować niestety :(. Na fotkach samochód jeszcze na zimówkach. Rozglądam sie za ciekawymi aluskami, 16 najprawdopodobniej (jakieś propozycje) przy tym myślałem o zmianie zawieszenia na sportowe(?). A i naewno wymiana tłumika tylko na jaki jakieś propozycje może, fotosiki?? Na dniach zostaną przyciemnione szyby. Ogólnie lista zakupów jest długa tylko cieżki wybór ale jak będzie kasa to wszystko się zrobi :>

aVa_J49.jpg

aVb11nS.jpg

aVb1RLS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy taka bogata wersja....

- nie ma tempomatu

- nie ma skory

- nie ma profilowanych foteli

- nie ma grzanych d*p

- nie ma 6 zegarow

- nie ma FIS

- nie ma kiery "S"

itd...

poweidzialbym raczej ze sredniowyposazona

co do auta ... wsadz 17" jesli chcesz cos robic, zmien grill, tylne swiatla na poliftowe, przednie na valeo i daj springi -45/-30 i bedzie ladnie

no i sciemnij lekko wszystkie szybki i pomalowanie dokladek pod kolor nadwozia tez duzo da, oraz zmien mieszek na jakis mnie "wku***jacy wzrok" hehe

a te felgi sam pomalowales ? :bicz3: :bicz3: :bicz3:

to nie impreza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy taka bogata wersja....

- nie ma tempomatu

- nie ma skory

- nie ma profilowanych foteli

- nie ma grzanych d*p

- nie ma 6 zegarow

- nie ma FIS

- nie ma kiery "S"

itd...

poweidzialbym raczej ze sredniowyposazona

co do auta ... wsadz 17" jesli chcesz cos robic, zmien grill, tylne swiatla na poliftowe, przednie na valeo i daj springi -45/-30 i bedzie ladnie

no i sciemnij lekko wszystkie szybki i pomalowanie dokladek pod kolor nadwozia tez duzo da, oraz zmien mieszek na jakis mnie "wku***jacy wzrok" hehe

a te felgi sam pomalowales ? :bicz3: :bicz3: :bicz3:

to nie impreza :polew:

Mow co chcesz, fajna wersja bo nie ma z tylu korbek :tongue4:

Ale te zimowki rzeczywiscie jak w Imprezie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraz Kolejny... 2.8, super silnik i ... ? Gaz :thumbdown:

mówcie co chcecie, ale bez sensu jest kupowanie auta z silnikiem 2.8 zeby go robic na gaz... Jesli chcesz / masz taki silnik, to licz sie ze spalaniem , inaczej 1.9 tdi.

pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik jedne z najlepszych mozliwych (w A4)

najlepsze możliwe to 1.9 TDi :tongue4:

a autko fajne tylko te felgi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mnie też o grill męczyli i jednak to źle wygladą :thumbdown: zmień go :th: a po co Ci te rękawice na lusterku ? powies jeszcze zdjęcie dziewczyny albo tesciowej :polew: a felgi to juz sie nie będę wypowiadał ;( (PAMIETAJ ZE TO MOJE ZDANIE A TO TWOJE AUTO) i nie ma sie czym przejmowac :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie planujesz narazie alu to "zaiwestuj" przynajmniej w kołpaki bo fele masz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...