Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wymiana licznika


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W końcu padł mi licznik musze go wymienić i tu mam pytanie jest to audi a4 1.9tdi 1z 1995 rok czyli kupuje taki sam licznik i podmieniam tylko??? czy musze cos vagiem pozmeniac naprawde nie mam pojęcia. Immo to chyba mam koło stacyjki bo nowsze dopiero miały w zegarach :mysli: czy sie mylę :mysli: nie mam fisu poprostu golas

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo masz w stacyjce, to na 100%. Jak kupisz dokładnie ten sam to nie ma najmniejszego problemu i działa wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo stacyjik to nie jest sam immobilizer tylko modul czytajacy kod z transpondera kluczyka. Sam uklad immo jest albo w liczniku albo w kompie (starsze wersje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie ja mam chyba starszą wersję :naughty: czyli moj licznik ma numery 8DO919022A czyli o tych samych numerach musze kupic licznik czy nie ma to zanczenia????[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 17:13_________________________________________________Panowie Prośba

mam okazje od naszego kolegi z forum kupic licznik i tu pytanie czy bedzie pasował do mojego???????????

moj to 1.9tdi 1z 1995 nr 8D0-919-033 jeszcze jest jakies A

jego to 1.9 tdi afn 1997 nr 8D0-919-034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo stacyjik to nie jest sam immobilizer tylko modul czytajacy kod z transpondera kluczyka. Sam uklad immo jest albo w liczniku albo w kompie (starsze wersje)

Zgadza się, chodziło o to że nie w liczniku :decayed: napisałem kolokwialnie :wink4: Podjedź na jakiegoś spota i wsadź z innego auta to zobaczysz czy wszystko będzie ok. Wydaje mi się nie będzie problemu ale nie jestem pewien. Może ktoś już zmieniał z nowszego to się wypowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz hmmm teraz nie mam zupełnie czasu a po za tym mam tyle zaległych prac przy audiczce :embarrassed: czyszczenie ic, egr, n75 itd i jeszcze ten licznik wiec nie dam rady podjechac na spocik ;( ale moze ktos wie albo własnie jak piszesz tomaszstn ktos już przekładał cos takiego??? [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 22:00_________________________________________________Na elektrodzie dostałem taką odpowiedz a temat tego licznika:

Była zmiana 8D0-919-033AX jest do medelu 8D-T-400 000 a 8D0-919-034X powyżej 8D-V-000 001.

Nie będzie działał prawidłowo. Albo w ogóle.

Więc muszę szukać licznika z moimi numerami

Dziękuje wszystkim za Pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz licznik do roku 97 będzie działał bez żadnych ustawień. Oczywiście jeżeli Ty posiadasz FIS to musisz szukać z FIS'em a jeżeli nie to mniejszy i tańszy problem.

Nawet taki będzie dzialał, z tym, że to angol:

http://allegro.pl/licznik-zegary-audi-a4-b5-1-9-tdi-1-9tdi-110km-i2073946408.html

Ten kupujesz, wkładasz i jedziesz :

http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-europa-tdi-i2058550501.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

kupiłem licznik z tymi numerami co moj i wszystko działa tylko teraz male pytanie czy za pomocą vag com da sie ustawic przebieg???/ nie chodzi mi o cofniecie a w sumie na odwrót 50 tys musze dodac :naughty: jedni pisza tak drudzy inaczej i sam niewiem czy mozna czy nie

Ale jak sie nie da to sie da zyc z tym :cool1:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest teraz to nie da się VAG-iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szkoda ale da sie z tym zyc :decayed: :decayed:

mam tylko pytanie bo jak założyłem nowy licznik to leciutko jest różnica w odczytach np obrotów albo predkości zawsze jak miałem na liczniku 90km/h to obrotów było 2000 teraz jak mam 90km/h to obrotów jest PRAWIE 2100 nie jest to jakis problem ale ale dziwne wrażenie przez przyzwyczajene do tego starego licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...