Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Jaki płyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!

wie ktos moze Jaki płyn wspomagania do B7 2.0tdi BPW 2006 rok ,nie wiem co bylo wczesniej zalane a chce nowy bo tamtego juz malo

z gory dzieki za odp ! [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 11:22_________________________________________________naprawde nikt nie wie ? ;)

bo mam problem nie wiem czy syntetyczny czy mineralny, a jest juz wskaznik na MIN. i to powaznym :/

Opublikowano

oczywiście syntetyczny najpierw sprawdź jaki kolor masz zielony czy czerwony(różowy)?

Opublikowano

orginalny to ten zielony ale jak miał wymieniany na czerwony to chyba już by się nie zalecalo znowu zmiany tak mi sie wydaje

Opublikowano

oczywiście syntetyczny najpierw sprawdź jaki kolor masz zielony czy czerwony(różowy)?

Oczywiście to mineralny G002000 tak jak napisane jest na korku. Patryk, nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd z syntetykiem. :gwizdanie:

Opublikowano

myślałem że zielony bo w b6 oryginalnie taki był i myślalem że w b7 jest podobnie

Opublikowano

myślałem że zielony bo w b6 oryginalnie taki był i myślalem że w b7 jest podobnie

Dobrze myślałeś, ale właśnie zielony jest mineralny :)

Opublikowano

ok myślałem że syntetyk to jest to w takim razie czerwony to jaki mineralny czy syntetyczny?

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odpowiedz wszystkim!

No wlasnie na korku napisane jest use only mineral fluid ;)

takze tylko mineralny..

Przed chwila jezdzilem po miescie i go szukalem, kazdemu w kompie jak wyszukuja jaki wyskakuje Syntetyk :/ i sa bardzo zdziwnie ze Mineralny ma byc..

Ten G002000 ciezko znalesc :/

Znalazlem jakis Zielony Mineralny ,ponoc norma do BMW , ale tej cyfry G002000 nie ma :/

i teraz nie wiem czy go zalewac czy nie ?????????? a minimum jest przeokrutny ;d

Opublikowano

ok myślałem że syntetyk to jest to w takim razie czerwony to jaki mineralny czy syntetyczny?

Czerwony to będzie syntetyk. Ja zalewam mineralny Febi M6162.

Z tego co widziałem do tej pory to przeważnie czerwony był syntetyk, chociaż nie zawsze bo np. Febi 6161 to jest syntetyk a nie jest czerwony tylko jakby żółty, czy zielony - prawie przeźroczysty.

Opublikowano
  • Autor

dzięki taki tez spróbuje znaleźć..

W każdym bądź razie ma być z tego co rozumiem:

zielony, mineralny (obojętnie jaki tak?)

Opublikowano

ja 3miesiące temu zalewałem febi zielonym w b6 i jak do tej pory jest wszystko wporządku febi powinien być dostępny w większości sklepów motoryzacyjnych

Opublikowano
  • Autor

dzieki, postaram sie dzisiaj tego febiego wlac ;d

Opublikowano

i jak wymieniasz to warto byłoby przeczyścić za jednym zamachem układ z syfów

Opublikowano

panowie nad czym sie tu rozczulac idziecie do salonu podajecie rocznik auta model gosciu wstukuje w kompa i wyskakuje co masz zalac moim zdaniem nie ma co szukac zamiennikow jak sa moze tansze o 10 pln ja mieszkam we francji i tu litr plynu kosztuje 12 euro w salonie wiec mysle ze w polsce nie bedzie drozszy nadmienie jest tylko G 004000 czy cos takiego innego nie ma

Opublikowano

no tak ale jak wymieniałem płyn nie miałem gdzieś blisko salonu żebym mógł podjechać tak to by był oryginał

Opublikowano
  • Autor

wlalem juz ten zielony. bylo na wskazniuk minimum takie ze ledwo juz pokazytwalo.. ale zrobilem dolewke jakies 200 po czym na wskazniku pokazalo wiecej niz maks. odstawielem auto zeby sprawdzic na zimnym silniku to samo. to sciagnalem 100 i jest teraz na maks.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.